Jump to content

geronimo

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 1. Witajcie;) Tak jest- ,,pierwsze koty za płoty"było fajnie. Dowiedziałem się od bardziej doświadczonych kolegów wielu interesujących rzeczy. Jeszcze raz dziękujemy Mervovi za cenną inicjatywę + załatwienie lokalu. Piwa uwarzone w lokalnym browarze mnie smakowały. Ale niewątpliwie lepsze i ciekawsze były przyniesione przez uczestników piwa domowe. Mam nadzieję, że dzięki takim spotkaniom z piwami łódzkimi będzie tylko lepiej:) pozdrawiam
 2. Witajcie Mam wrażenie, że to nie tylko spotkanie łódzkich piwowarów,ale Inauguracyjny Pierwszy Zlot Łódzkich Piwowarów.Kto wie - może to wiekopomna chwila;) pozdrawiam ps.Pierwsze spotkanie łódzkich winiarzy odbyło się bodajże w parku,a teraz niedawno było już XXV:)
 3. Fajnie Merv Czyli załatwiłeś optymalnie. Dzięki- będę o 17 Do zobaczenia
 4. Super Merv.Oczywiście dasz znać Galadhen- myślę że pomysł że kto coś ma i przyniesie nie spotka się z jakimś ostracyzmem. Ale może dobrze, gdyby Merv rezerwując lokal wspomniał o takiej ewentualności. Ja tak czy siak przyniosę butelkę mojej przedostatniej warki pozdrawiam
 5. To może piątek -8-go lipca ok. np.17? Z pewnością zajrzałoby również paru łódzkich winiarzy którzy też popełniają piwa. pozdrawiam i co na to Wiktor? - bo ma chyba największe doświadczenie.
 6. ,,U Chochoła " - mnie pasuje -tylko kiedy?
 7. Witajcie Też byłbym zainteresowany. Pozdrawiam
 8. Witajcie;) Ja natomiast wywożę dzikom do lasu. Zwykle na drugi dzień wszystko jest wylizane:P pozdrawiam
 9. Już po Bożym Narodzeniu;)- jak wrażenia organoleptyczne z degustacji piw? pozdrawiam
 10. No dzisiaj wieczorem pojadę po piwo Weny do Almy.Jeszcze trochę cierpliwości ....... pozdrawiam
 11. a nie przypadkiem 80 minut? ale może się mylę pozdrawiam
 12. Oj,oj,oj.Zżera mnie żądza i nie wiem jak żądz moc móc zmóc mniam........ pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.