Jump to content

Wajcha

Members
 • Content Count

  1239
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Wajcha

 1. Time Left: 4 days and 12 hours

  • FOR SALE
  • NEW

  Sprzedam chmiel cascade, citra oraz amarillo z rocznika 2019. Chmiel pakowany próżniowo po 200 gram. Paczka cascade 25 złotych amarillo oraz citra 35 złotych. Koszt wysyłki paczkomatem 12 złotych, kurierem 15 złotych ARKUSZ Z CHMIELAMI

  35.00 PLN

 2. Zobacz ogłosznie Chmiel cascade, citra oraz amarillo 2019 Sprzedam chmiel cascade, citra oraz amarillo z rocznika 2019. Chmiel pakowany próżniowo po 200 gram. Paczka cascade 25 złotych amarillo oraz citra 35 złotych. Koszt wysyłki paczkomatem 12 złotych, kurierem 15 złotych ARKUSZ Z CHMIELAMI Ogłaszający Wajcha Data 29.07.2020 Cena 35,00 zł Kategoria Surowce  
 3. Niestety nie mam czasu odpisywać wszystkim na bieżąco. Jutro będę w domu i sprawdzę, ile mi kegów zostało. Na pewno paręnaście sztuk. Co do butli i reduktora to jeden zestaw jest zarezerwowany dla @GumowyWombati nie wiem czy więcej się znajdzie. Musze poszukać:) Kegi oczywiście noszą ślady użytkowania. Maja otarcia, ale raczej nie posiadają wgnieceń. Wszystkie sprawdzam przed wysyłką. Osoby zainteresowane proszę o wpisanie się w arkuszu: Istnieje oczywiście zakup również chmieli które mam w ofercie CHMIELE KEGI
 4. Witam jeżeli możesz poczekać to w przyszłym tygodniu zobaczę czy mi został jakiś reduktor i butla. Kegi też się znajdą.
 5. Za takie pieniądze nic tylko brać.
 6. @ATP w jakich temperaturach fermentowałeś piwa? Ja mam cały czas nieotwartą paczkę po terminie trzeba ja w końcu ruszyć.
 7. Wiem że może to nie jest odpowiedni temat ale ostatnio obejrzałem ten film. Imperial Yeast | The Myth of Temperature Shock zawsze byłem przekonany żeby drożdże wrzucać do zbliżonej temperatury co brzeczka.
 8. Jeżeli robisz piwo w stylu RAW ALE nie gotujesz brzeczki.
 9. Kup, obejrzyj jak dojdzie, jak się okaże, że jest dobry to zostaw. Jak jakość będzie zła zawsze masz 14 dni na zwrot.
 10. Napisz do kolegi @lewatywa8 on na pewno Ci pomoże.
 11. Musisz sam złożyć:D dlatego jak ktoś nie ma możliwości polecam sterownik od @Malinowy
 12. Moim zdaniem oba są bardzo dobre. Sterownik od @Malinowy prostszy w montażu i użytkowaniu. Ja mojego Klarsteina robiłem dla siebie i byłem z rozwiązania od @Malinowy bardzo zadowolony. Natomiast kupiłem GF ze sterownikiem CBPi bo łatwuej mi sprzedac stary kociołek już z porządnym sterownikiem.
 13. Oryginalny jest gorszy bo nie jest przede wszystkim PID. Sam mam jeden kociołek przerobiony na sterownik od @Malinowy i jestem bardzo zadowolony. Aczkolwiek kupiłem od kolegi @Pabllo_Lodz GF że sterownikiem CBPi 3 i ten klarstein przerobiony pójdzie na sprzedaż.
 14. Wajcha

  grainfather

  Podaj linki gdzie zamawiałeś.
 15. Wajcha

  grainfather

  Jakby ktoś był zainteresowany to mam na sprzedaż Klarsteina 30 że sterownikiem od @Malinowy oraz nowy Klarstein XXL 50 litrów. Więcej na PW.
 16. Myślę że jeżeli zasilacz ma stabilne 5V to spokojnie da radę.
 17. Jeżeli się mylę proszę poprawcie mnie. Płytkę zasilacz zasilaczem 12v 3A. Płytka natomiast ma już przetwornice 12V na 5 V.
 18. Spokojnie możesz tak zacierać. Musisz tylko uważać bo oplot przy ściankach garnka może się zgnieść.
 19. Wajcha

  grainfather

  Wychodził niecałe 2800 złotych. Fajnie że komuś się przydało.
 20. Wajcha

  grainfather

  Jakby ktoś był zainteresowany to w tym holenderskim sklepie jest dobra cena na GF. Kupowałem już rzeczy z tego sklepu czas przesyłki do Polski to jakieś 4 dni.
 21. Oslo niestety cały czas siedzą w lodówce i czekają na swoją kolej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.