Jump to content

Wajcha

Members
 • Content Count

  1257
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Wajcha last won the day on November 10 2020

Wajcha had the most liked content!

About Wajcha

 • Birthday 12/11/1982

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Pixie i Dixie
 • Rok założenia
  2013
 • Liczba warek
  0
 • Miasto
  Leszno

Kontakt

 • Imię
  Mateusz

Recent Profile Visitors

7504 profile views
 1. Wajcha

  Hej!

  Witam kolegę z Leszna, nie dość że leszczyniak to jeszcze fan czarnego sportu, myślę, że z @MistrzSuspensu się dogadasz:)
 2. Aktualnie możesz też zintegrować sterownik z aplikacją brewfather. Na razie w fazie beta. Co do grzałki to bym nie dawał więcej niż ma GF bo widziałem mnie jedno zdjęcie z wypalonym gniazdem
 3. Zamieszczam informację z oficjalnego profilu FB sklepu AlePiwo: Drodzy klienci, niestety ze względów zdrowotnych jestem zmuszony wstrzymać całkowicie pracę sklepu. Nie wiem, ile potrwa przerwa, oby była jak najkrótsza. Za niezrealizowane zamówienia będzie oczywiście zwrot środków.
 4. Niestety nie mam czasu odpisywać wszystkim na bieżąco. Jutro będę w domu i sprawdzę, ile mi kegów zostało. Na pewno paręnaście sztuk. Co do butli i reduktora to jeden zestaw jest zarezerwowany dla @GumowyWombati nie wiem czy więcej się znajdzie. Musze poszukać:) Kegi oczywiście noszą ślady użytkowania. Maja otarcia, ale raczej nie posiadają wgnieceń. Wszystkie sprawdzam przed wysyłką. Osoby zainteresowane proszę o wpisanie się w arkuszu: Istnieje oczywiście zakup również chmieli które mam w ofercie CHMIELE KEGI
 5. Witam jeżeli możesz poczekać to w przyszłym tygodniu zobaczę czy mi został jakiś reduktor i butla. Kegi też się znajdą.
 6. Za takie pieniądze nic tylko brać.
 7. @ATP w jakich temperaturach fermentowałeś piwa? Ja mam cały czas nieotwartą paczkę po terminie trzeba ja w końcu ruszyć.
 8. Wiem że może to nie jest odpowiedni temat ale ostatnio obejrzałem ten film. Imperial Yeast | The Myth of Temperature Shock zawsze byłem przekonany żeby drożdże wrzucać do zbliżonej temperatury co brzeczka.
 9. Jeżeli robisz piwo w stylu RAW ALE nie gotujesz brzeczki.
 10. Kup, obejrzyj jak dojdzie, jak się okaże, że jest dobry to zostaw. Jak jakość będzie zła zawsze masz 14 dni na zwrot.
 11. Napisz do kolegi @lewatywa8 on na pewno Ci pomoże.
 12. Musisz sam złożyć:D dlatego jak ktoś nie ma możliwości polecam sterownik od @Malinowy
 13. Moim zdaniem oba są bardzo dobre. Sterownik od @Malinowy prostszy w montażu i użytkowaniu. Ja mojego Klarsteina robiłem dla siebie i byłem z rozwiązania od @Malinowy bardzo zadowolony. Natomiast kupiłem GF ze sterownikiem CBPi bo łatwuej mi sprzedac stary kociołek już z porządnym sterownikiem.
 14. Oryginalny jest gorszy bo nie jest przede wszystkim PID. Sam mam jeden kociołek przerobiony na sterownik od @Malinowy i jestem bardzo zadowolony. Aczkolwiek kupiłem od kolegi @Pabllo_Lodz GF że sterownikiem CBPi 3 i ten klarstein przerobiony pójdzie na sprzedaż.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.