Jump to content

Dziajl

Members
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Hop-Hop
 • Rok założenia
  2013
 • Liczba warek
  15
 • Miasto
  śląskie

Kontakt

 • Imię
  Ziga

Recent Profile Visitors

661 profile views
 1. Dziajl

  Dziajl

 2. Witam, Aplikacja jest ciągle poprawiana. Zachęcam do dalszych testów. M.in nowa możliwość dodawania zdjęć z warzenia. - bezpośrednio podczas tworzenia receptury, a także z poziomu edycji. Udostępniając recepturę poprzez link bezpośredni czy też QR kod - zdjęcia także są wyświetlane. Aplikacja znajduje się pod adresem: http://piwo.sobgwo.vot.pl login: test hasło: test123 Zachęcam do testowania oraz zgłaszania sugestii i ewentualnych znalezionych błędów.
 3. www.piwo.sobgwo.vot.pl - możliwość dodawania zdjęć

 4. Powinno bez problemu dać się wpisać Po ilu [min] możesz wpisać 0 -> wtedy chmielenie jest tak długo jak określony czas gotowania, jeżeli chcesz dodać chmiel na zero minut w polu Po ilu [min] wpisujesz wartość taką samą jak w czas gotowania.
 5. Ja jednak potrzebuje książkę.
 6. Witam, jest ktoś w posiadaniu książki The Everything Homebrewing Book: All you need to brew the best beer at home http://www.amazon.co...d/dp/1605501220 oraz książki Designing Great Beers
 7. Jak najbardziej możliwe, tylko ja to mam taką koncepcję że jak już wpiszesz konkretne parametry, to aplikacja podsunie CI w jaki stylu się mieścisz. Czyli to co wpisałeś pod jaki styl sie kwalifikuje. Myślę że za jakiś czas taka funkcjonalność się pojawi.
 8. Chodzi ci o tą na różowym tle z informacją co trzeba uzupełnić? Czy o te niebieskie pojawiające się dymki?
 9. Witam, tak więc aplikacja jest już na ukończeniu - bardzo proszę o opinie, sugestie, zgłaszanie znalezionych błędów oraz wszystko co to może pomów w dalszym rozwoju aplikacji. Zwracam się także z prośbą, aby po zapoznaniu się z aplikacją wypełnić powyższa ankietę. Z góry serdecznie dziękuję. Gorąco zachęcam do korzystania. Aplikacja znajduje się pod adresem: http://piwo.sobgwo.vot.pl login: test hasło: test123
 10. Witam, Zwracam się do Was z prośbą o rzucenie okiem na moją aplikację. Potestujcie, sprawdźcie, wszelkie komentarze, sugestie, znalezione błędy itp będą dla mnie cennymi informacjami. Zachęcam do testów Proszę zgłaszać w tym wątku lub na prv. Baza surowców jest jeszcze w fazie dodawania - na razie tylko chmiele są w całości uzupełnione. Aplikacja poprawnie działa na przeglądarce Google Chrome -> znalezione błędy w innych przeglądarkach bardzo proszę zgłaszać - zostaną naprawione. http://kohana-marek.esy.es/ Dla tych którzy nie chcą się rejestrować: login: test hasło: 12
 11. Mnie nie chodzi o gotowe rozwiązanie tylko sposób w jaki to rozwiązać.
 12. Witam, chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób można obliczyć przybliżone wartości początkowego ekstraktu w [blg], na podstawie, ilości zasypu, objętości planowanej warki, oraz wydajności warzelni. Wiem że można by to tak bardzo przybliżyć i dla 20l, zasypy 5 kg = OG 12 blg. Być może ma ktoś jakiś inny dokładniejszy przelicznik uwzględniający wydajność warzelni.
 13. Dzięki właśnie o coś takiego mi chodziło.
 14. Chciałbym zapytać o kolory słodów. Potrzebuję przedziały w danej skali + mniej więcej przybliżony kolor np w reprezentacji heksadecymalnej (np #660033) lub rgb (np [201,162,191]). Czy ktoś się z takim czymś zetknoł? Lub ewentualnie proszę o nakierowanie w jaki sposób mogę samodzielnie stworzyć taką tablicę kolorów. Miało by to wyglądać mniej więcej tak: EBC 1-2 -> rgb(229,190,001) 3-5 -> rgb (228,160,016) Proszę o jakieś sugestie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.