Skocz do zawartości

djlaska

Members
 • Liczba zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Cześć, Mam problem spaliła mi się grzałka w kociołku lidlowskim, przerabiał ktoś już ten temat? Gdzie najlepiej zakupić zamiennik? Miałem wersję garnka 2kw.
 2. Jak na zdjęciu, może ktoś z was trobi piwo do puch... Sposób dostawy: Poczta Polska Koszt dostawy: 6 Stan: nowy
 3. Do sprzedania mam sterownik Pamel PRM + (wraz z dwiema sondami temperaturowymi o długości 15cm) Urządzenie może sterować procesem destylacji, wędzenia lub warzenia piwa. Urządzenia używałem Dane techniczne Napięcie zasilania : 230V/50Hz +/- 10% Rozdzielczość regulacji mocy: 0,25% lub 1% ustawiana przez użytkownika Zakres regulacji mocy: 0-100% Zakres regulacji temperatury: 10-115stopni Rozdzielczość temepratury: 0,025stopnia Maksymalna regulowana wartość mocy : 5kW Maksymalny pobór mocy: 1,5W Zabezpieczenie nadprądowe: TAK Zabezpieczenie termiczne: TAK Chłodzenie: wymuszone (wbudowany wentylator) opis i instrukcja obsługi znajduje się tu: http://www.pamel.pl/sklep/prestashop/pl/jednofazowe/24-regulator-mocy-i-temperatury-prm-maks-2-sondy-opcja-zaworu.html Urządzenia używałem ok 2 lata w miedzy czasie dokupiłem dwie sondy z których jedna jest używana a druga nowa. Uwarzyłem na tym może z 12 warek i w miedzy czasie aktualizowąłem oprogramowanie. Z nowszym softem to sterowanie jest w miarę dobre w obsłudze. Pamel posiada pamięć nastawów dla kilku warek. Używałem tego z kociołkiem lidlowskim. Sposób dostawy: Poczta Polska Koszt dostawy: 15 Stan: używany Oceń stan: bardzo dobry
 4. ja mam do zacierania lidlowski garnek izolowany mieszadło na prostownik i sterownik temperatury pamel. Do tego filtrator miedziany. Praktycznie bez obsługowe rozwiązanie tylko prądu potrzebuje mogę to zabrać. Ogranicza pojemność z zasypu nie wiele mam moge zabrać chmiele amerykańskie ale na niewiele się zdadzą. Zadbam więc może bardziej o żarcie na grila i kupię więcej karkówki co by mój wkład nie był zerowy . Co wy na to?
 5. Witam jeśli warzycie coś w okolicy Krakowa chętnie bym wziął udział 12.07 słyszałem od FurioSan że wszystko macie, jednak jeśli czegoś by brakowało może będę mógł pomóc. Co mam zabrać ze sobą może jakąś karkówkę, napiszcie co mogę zabrać i czy będę mile widziany.
 6. jeśli aktualne to biorę proszę o info
×
×
 • Dodaj nową pozycję...