Jump to content

Kilus

Members
 • Content Count

  300
 • Joined

 • Last visited

About Kilus

 • Birthday 01/14/1991

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Na Gaju
 • Rok założenia
  2012
 • Miasto
  Wrocław

Kontakt

 • Imię
  Wojtek

Recent Profile Visitors

571 profile views
 1. Kilus

  Kilus

 2. Podbijam. Chłopaki, efekty z chmielenia na zimno i po wyłączeniu palnika?
 3. Chłopaki, jak tam Mosaic, rocznik 2015? Efekty z chmielenia na zimno i po wyłączeniu palnika?
 4. Mole spożywcze odróżniam dziady. Fakt jest taki, że zalęgły mi się w pokoju, nie w kuchni. (w słodzie). Przeszukałem co mogłem. Mam nawyk szczelnego zamykania napoczętych worków - tasma, klamerki. Plus jest taki, że w końcu się chyba skończy. Winter is coming! olo333 - W najbliższym czasie chyba będę w casto, to też coś takiego kupie.... gdzięs na podłodze też rozłoże, może larwy też na to lecą, pfffu pełzną.
 5. Jakieś pomysły na pozbycie się tego gówna? Przedwczoraj wrociłem do domu z roboty i latały mi 2 sztuki. Stwierdziłem: przypadek. Wczoraj już 4 sztuki. Zacząłem poszukiwania od kryjówek ze słodem. Namierzyłem jedno miejsce. Jednak wolałbym pozbyć się wszystkiego co lata, co mogło się zadekować. Jakieś domowe sposoby, sztuczki? Tips and triks?
 6. Hej Hej, ma ktoś jakieś obserwacje nt. uzycia tego chmielu na "zimno" ? W ogóle jakieś spostrzeżenia?
 7. ultradźwięki lub wytrząsarka (jakieś 30-40min) potem filtrujesz przez sączek (pierwsze krople przesączu zawracasz)
 8. Spoko, już wszystko sprawdziłem i poprawiłem kosmetykę, jest ok super królu złoty DZIĘKI
 9. Jestem lewy z angielskiego, a zgodnie z wymaganiami do mgr. muszę dołączyć również streszczenie po ang. ktoś pomoże? Potrzebuje na dzisiaj, do wieczora.
 10. Celem pracy była ocena przydatności mieszanych kultur drobnoustrojów do produkcji piw kwaśnych, jako alternatywy dla niskoalkoholowych napojów piwnych. Badania obejmowały: wytworzenie i ocenę piw górnej fermentacji otrzymanych przy użyciu drożdży i bakterii kwasu mlekowego oraz ocenę wpływu różnych źródeł węglowodanów, jako środka refermentacyjnego, na cechy organoleptyczne piwa. W pierwszym etapie badań przygotowano brzeczkę piwną o stężeniu 7,3% wag., którą zaszczepiono drożdżami Safale US-05 oraz bakteriami Lactobacillus brevis lub Lactobacillus delbrueckii. Szczepionkę bakteryjną dodawan
 11. Czy ktoś czuje się tyle na siłach z j. angielskiego, by pomóc mi przetłumaczyć streszczenie? Czas goni. (Tematyka piwowarska)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.