Skocz do zawartości

BoomErski

Members
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. BoomErski

  Gar zacierny

  1. Dwa razy próbowałem wiercić (nie w celach piwowarskich) i za każdym emalia odpryskiawła a to dyskwalifikuje gar. 2. W sumie "why not?" zawswze to jakaś oszczędność choć ja bym to uznał za zbyteczny problem, bo taka okładzina musi być niepalna i łatwa do umycia jak pooblewasz ścianki . 3. Oplot zdecydowanie z fałszywym dużo roboty a efekty według moich obserwacji podobne.
 2. Witajcie, Dziś z racji braku gliceryny i niechęci do dolewania wody zalałem rurkę olejem roślinnym. Wszystko spoko tylko podczas przenoszenia kolega pomagający ofkors nie wyjął rurki przy przenoszeniu czego efekt jest wiadomy I teraz moje pytanie czy taka niewielka ilość oleju (zakładając, że nic nie zakzi) może jakoś znacznie wpłynąć na piwo?
 3. Hej Braci Piwowarska, Odziedziczyłem dziś ponad 130kg różnych słodów przeterminowanych od 5 do 6 lat. Większość szczelnie pozamykana fabrycznie w workach foliowych. Stało ponoć w dośc suchym pomieszczeniu niezbyt nasłonecznionym. Część ześrutowana a część nie. Oznak pasożytów brak. Pytanie moje: Jest sens ryzykować zabawę z nimi?
 4. BoomErski

  Jak się za to zabrać? Harcerskie...

  Browar Piesław ja bym stawiał na zbyt dużo gęstwy tudzież zbyt duży rozrost ale nie sądzę aby samo napowietrzenie spowodowało tak gwałtowne namnażanie
 5. BoomErski

  Pierwsze zacieranie - straty w kuchni

  Faktycznie szacun :-)
×