Jump to content

dabeer

Members
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Dąbrowar
 • Rok założenia
  2012
 • Liczba warek
  70
 • Miasto
  Olsztyn

Kontakt

 • Strona www
  http://www.wingchun.org.pl

Recent Profile Visitors

680 profile views
 1. https://marxam.pl/search/text=biab/pl.html Z czego wynika taka różnica cen pomiędzy tymi dwiema torbami? Wzmocnienia tylko?
 2. Oddam dwie skrzynki do piwa. Ta z prawej mieści 30 butelek 0,33 litra typu "steinie" ( https://www.altenmuenster-brauerbier.de/sortiment/#Altenmünster_Landbier ). Ta z lewej 14 butelek 0,5 litra ( https://www.altenmuenster-brauerbier.de/sortiment/#Altenmünster_Landbier ).
 3. A jak to zgłosić? Bo to jest błąd zasadniczy. Trochę się zdziwiłem że przez 10 lat nikomu to nie przeszkadzało na tyle, żeby zadbać o zmianę.
 4. A co autora tłumaczenia skłoniło, żeby w okienku edycji drożdży angielskie wyrażenie "Attenuation" spolszczyć jako "Żywotność" a nie jako po prostu "Odfermentowanie", czy "Stopień odfermentowania"? Żywotność rozumiałbym jako stosunek ilości drożdży żywych do martwych w gęstwie (ang. viability).
 5. dabeer

  dabeer

 6. Tak, tak, zróbmy 9.11! Wtedy się na pewno zjawię.
 7. Kurde, ja bym się pisał, ale gdyby było w innym terminie. 26.10 niestety nie da rady. Jakby jakimś cudem zmieniała się data, to mnie możecie liczyć.
 8. dzięki za radę. dwie warki na tychże drożdżach ruszyły.
 9. Taka sytuacja - po rozmrożeniu lodówy, gdzie przechowywałem suche drożdże, lepsza połowa przez pomyłkę załadowała drożdże do zamrażarki. Spędziły tam około doby zanim zdałem sobie sprawę co się stało. Pytanie - czy jest szansa że drożdże przeżyły taką przygodę? Czy od razu je wywalać?
 10. Kilka osób pytało mnie czy można być informowanym za każdym razem kiedy w serwisie pojawi się nowa oferta. Aby to osiągnąć należy po prostu stworzyć nowy alert z pustym polem szczep (=obojętnie jaki szczep) i pustym polem miejscowość (=obojętnie gdzie) - system będzie wówczas informował mailowo o każdej nowej ofercie, która się pojawi.
 11. Stworzyłem funkcjonalność "poszukuję drożdży". Jak to działa? W zakładce "Moje konto" użytkownik wprowadza nowy alert. Podaje się tu jakich drożdży szukamy (szczep) i gdzie je chcemy znaleść (miejscowość). Jeśli pole szczep pozostawimy puste, to system zrozumie to jako "obojętnie jaki szczep". Tak samo z polem Miejscowość - jeśli jest puste znaczy "obojętnie gdzie". System szuka pasujących do siebie ofert i alertów kiedy jakiś użytkownik: - stworzy nowy alert - stworzy nową ofertę - zaktualizuje ofertę Jeśli system znajdzie dopasowania, to wysyłana jest wiadomość email do uż
 12. Technicznie by się pewnie dało. Co o tym sądzą pozostali użytkownicy serwisu? Zanim się zabiorę do roboty nad tym, chciałbym wiedzieć czy faktycznie jest takie zapotrzebowanie. A propos - czy ktoś już dokonał wymiany korzystając z serwisu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.