Skocz do zawartości

lolo

Members
 • Zawartość

  531
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O lolo

 • Urodziny 22.10.1984

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Bear East
 • Rok założenia
  2012
 • Liczba warek
  29
 • Miasto
  Lubelskie

Ostatnie wizyty

417 wyświetleń profilu
 1. lolo

  Łuska ryżowa

  łuskę gryczaną zalać wrzątkiem? nie miałem jeszcze z żadną łuską przygody.
 2. lolo

  Łuska ryżowa

  odkopię temat, gdzie zakupić taką łuskę?
 3. o dzięki zawzięcie szukałem opłaty a tu jej brak
 4. nie mogę znaleźć wzmianki o opłacie za wystawienie piwa na konkurs, a koszulka jest koniecznością?
 5. Dziękuję Athanum, to moje pierwsze CDA Zgodzę się co do simcoe ( w AIPA wprowadza niepokojący smak), ale lubię ten chmiel i nie obrażę się na niego to ja dodam swoje odczucia: PUPKIN ALE browar Delta Yeti. próbowałem tego stylu kilka razy, tyłka mi nie urwało a tu ... !!! Szok piwo niesamowite! Ja chcę więcej! moja żona również zachwycona ładnie klarowne, kolor ładny. Wysycenie idealne do tego smaku. Aromat, smak ... super! Inaczej nie potrafię określić tego piwa. Jeśli mogę prosić o recepturę będę wdzięczny!
 6. To jak bym miał zupełnie inne piwo Na etykiecie miałem tylko takie informacje.
 7. Brown Ale .minimale kolor: ciemnobrązowe, klarowne, ładne refleksy Piana: kremowa/cappuccino, drobno i średnio pęcherzykowa. świetnie oblepia szkło, szybko opadająca. Aromat: żywiczny, cytrusowy + zapach ciemnego słodu. Smak: pełne, co mi bardzo odpowiadało; goryczka raczej niska do średniej, nasycenie niskie ale bardzo pasowało. bardzo dobre piwo!
 8. zgonie z wcześniejszą zapowiedzią dokonałem wymiany piw, zostawiłem: 3xAIPA 4xCDA 2xESB 1xIRA pobrałem: Pupkin Ale, browar domowy DeltaYeti Jałowcowy jasny Lager, browar Brorzelnia Dry Stout, browar Brorzelnia Brown Ale .minimale
 9. lolo

  Klonowanie piw "komercyjnych"

  robiłem AIPA natakim zasypie; tylko blg miałem 17,5. Słód pale ale Weyermann® 5kg Słód karmelowy jasny Carahell® Weyermann 0,5 kg Słód karmelowy jasny Carapils® Weyermann 0,5 kg Słód melanoidynowy Weyermann® 0,5 kg wyszło jakże świetne piwo ale jakże inne jak atak chmielu melanoidynowego słodu ogólnie nie było czuć. Bawiłem się w kalkulatorze i aby otrzymać taki kolor jak atak wyszło około 40% melanoidynowego. W najbliższym czasie będę próbował zrobić klona na bardzo eksperymentalnym zasypie
 10. lolo

  US-05 czy dadzą radę w ~11 - 12 stopniach

  kiedyś próbowałem coś fermentować na US-05 w niższych temp. straszny diacetyl był w piwie mimo przerwy diacetylowej, jak widać za krótka.
 11. lolo

  Klonowanie piw "komercyjnych"

  scooby_brew a co byś powiedział na próbę klonowania ataku chmielu?
 12. lolo

  Twoje codzienne piwo domowe

  a ja tak mam z AIPA, w tamtym roku miałem zapasy Alta.
 13. lolo

  US-05 czy dadzą radę w ~11 - 12 stopniach

  tydzień to kupa czasu.
 14. lolo

  Browar Domowy Bear East

  warka #25 Red Irish Ale 12°Blg 22L piwa zabutelkowane. poszło 115g glukozy. odfermentowanie 3,5 blg
 15. bardziej chcę zostawić jak wymienić ale zobaczymy może coś wpadnie w oko. Etykieta z konkretnymi informacjami? Czy wystarczy info o stylu?
×