Skocz do zawartości

manieek

Members
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. manieek

  manieek

 2. manieek

  Pierwszy sezon Podlaskich Pojedynków Piwowarskich

  I jak pierwsza bitwa? Ktoś może skomentować spotkanie?
 3. manieek

  II spotkanie podlaskich piwowarów domowych

  Witam, Temat powoli umiera śmiercią naturalną, to naturalne, ale to jest jedyne miejsce, gdzie mogę zamieścić informacje: na spotkaniu drogą wymiany trafiły w moje ręce różne piwa i oto wczoraj smakowałem piwa co to się nazywały "Ryszard Lwie Serce" - piwo ciemne oraz "Simcoe Pale Ale". Informuję wytwórcę/wytwórców, że oba produkty rewelacyjne. Naprawdę, super, udane, smaczne, nagazowanie odpowiednie, kolor, aromat, wszystko się komponowało. Gratuluję udanego piwa. Jeśli nie jest tajemnicą, to chciałbym poznać przepisy na oba te piwa. Pozdrawiam,
 4. manieek

  Białostockie pojedynki piwowarskie

  Witam, Propozycja styli super. Tylko teraz jak to będzie rozłożone w czasie? Pomiędzy I i II rundą chyba musi być jakas odpowiednia przerwa czasowa? Na zdrowy rozsądek, to zabawa na cały sezon piwowarski?
 5. manieek

  Białostockie pojedynki piwowarskie

  Witam, Z pewną taką dozą nieśmiałości, możecie mnie zapisać. Lista styli bardzo ciekawa. Nie mam super warunków, ale nie robi mi różnicy czy dolna czy górna fermentacja - będzie ciekawiej. Prosiłbym tylko aby na forum pojawiały się wszystkie informacje, gdyż nie posiadam konta na FB. }
 6. manieek

  II spotkanie podlaskich piwowarów domowych

  Witam wszystkich, Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, informuję, że zjawię się na spotkaniu. Wezmę również swoje wyroby. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.
 7. manieek

  Propozycja zorganizowania spotkania podlaskich piwowarów

  Witam, W odpowiedzi na zaczepkę pana_czarnego chciałbym poinformować, że chętnie się z wami spotkam/poznam. Myślę, że szwagier mój też się zjawi na takim spotkaniu. Termin jaki mi pasuje najlepiej chyba piątek wieczór lub sobota popołudnie/wieczór (z wyłączeniem soboty 11.01.). Temat spotkania - dowolny. Może być sensoryka, może być sprzęt, mogą być surowce. Dostosuję się. Przed świętami zakapslowałem "coś", bo robiłem z przypału, więc jeśli będzie się czym chwalić do czasu spotkania to również mogę coś tam ze sobą wziąć.
 8. manieek

  Propozycja zorganizowania spotkania podlaskich piwowarów

  Szkoda, że dopiero teraz znalazłem ten temat. Następnym razem dopiszcie jeszcze dwóch z Białego...
×