Skocz do zawartości

sewen

Members
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O sewen

 • Urodziny 15.08.1969

Piwowarstwo

 • Rok założenia
  2012
 • Liczba warek
  5
 • Miasto
  Karczmiska Lubelskie

Kontakt

 • Imię
  Tomasz
 1. sewen

  Szukam plantatora chmielu

  Możliwa przesyłka ,czy tylko osobiście? Przesyłka byłaby możliwa, a jak kupisz 1,5 tony to zawiązę ci osobiście
 2. sewen

  Szukam plantatora chmielu

  Myślę i mam nadzieję ,że cena magnum będzie większa niż 2012r czyli 10-12zł/kg , ale ja aby skutecznie wspomagać piwowartwo domowe sprzedam po cenie minimalnej.Niestety obecnie mam tylko magnum.
 3. sewen

  Szukam plantatora chmielu

  witam serdecznie od niedawna próbuję swoich sił w piwowarstwie domowym, ale za to jestem od około 20 lat plantatorem chmielu ( obecnie magnum ) .Chętnych na szyszkę zapraszam po zbiorach czyli koniec września.
 4. sewen

  Przywitanie i pierwsze pytanie ;)

  Dzięki serdeczne zdecyduję się chyba na Pale Ale/Bitter ,czy ewentualnie do przygotowania warki mógłbym wykorzystac własny chmiel (magnum) .Dajcie namiary na dobry sklep dla piwowarów .
 5. sewen

  Przywitanie i pierwsze pytanie ;)

  Obecnie uprawiam magnum 0,56ha, z uwagi na krach w polskim chmielarstwie zredukowałem plantacje .W przeszłości upawiałem tez lubelski i marynkę.Masz rację chyba dam sobie spokój ze swoim może nie dośc fachowo zeslodowanym zbożem i zakupię gotowy zestaw.Co byś mi na początek poradził
 6. sewen

  Przywitanie i pierwsze pytanie ;)

  Witam serdecznie wszystkich piwowarów domowych i załogę administracyjną .Jesem na etapie dokształacania i gromadzenia sprzętu niezbędnego do warzenia piwa .Wykorzystując własne składniki chciałbym uważyc moją pierwszą warkę, lecz nie wiem czy jest to wogule możliwe.Mam do dyspozycji słółd jęczmienny który wykonalem domowym sposobem w/g receptury oraz chmiel magnum (tego to mam sporo gdyż jestem chmielarzem od ponad 20 lat). Prosiłbym o porady czy zberac się zato czy lepiej kupi wszystkie skladnki od podstaw i dopiero wtedy rozpocząc swoja przygodę z piwowartswem.
×