Jump to content

astrobus

Members
 • Posts

  163
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About astrobus

 • Birthday 04/01/1973

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  jama lisia
 • Rok założenia
  2009
 • Liczba warek
  n+200+n
 • Miasto
  Lublin

Kontakt

 • Imię
  marek

Recent Profile Visitors

1897 profile views

astrobus's Achievements

 1. Ja nie mam chłodzenia kolumny, i nie zauważyłem żeby się psuło. A dodatkowo będzie bardzo dużo skroplin płynących po zewnętrznej części kolumny co będzie skutkowało niechcianymi kałużami. Uważam że chłodzenie możesz sobie odpuścić.
 2. astrobus

  lol :)

  To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty zostały chyba zmyślone. ®
 3. w 2014r. był konkurs nr. 5, w tym roku powinien być 6.
 4. tak, mam to zaznaczone. i dalej "brak nowej zawartości" dobra opanowałem problem, miałem zaznaczone dodatkowe opcje
 5. Nie wiem czy coś mam nie tak, ale od kilku dni kliknięcie "nowa zawartość" wyrzuca mi komunikat " brak nowej zawartości" pomimo nie zaglądania na forum przez kilkanaście godzin. coś pokopałem albo popsułem?
 6. wczoraj pobrałem: browar Nowy świat - grodziskie ipa browar Mełg - ucieczka z tropiku xlalakos - rye iipa xlalakos - smoked robust porter Kombajn piwny - ryżowe aipa pijany mrówkojad - belgian tripel ipa wstawiłem: kalesonowe bpa 2x, porter kiełczewski (bezstylowy) asfalt ale (100% peated) dubbel biere de garde i chyba coś jeszcze. nie podam aktualnego stanu bo się wczoraj dużo działo.
 7. myk polega na tym że sól musi być zawsze - służy do regeneracji jonitu bo woda w zmywarce jest zmiękczana, sól w tabletce nijak nie pomoże bo woda najpierw leci przez jonit a potem do wnętrza zmywarki i tam chodzi w obiegu zamkniętym - na każdy etap zmywania jest pobierana nowa. ale to chyba wszyscy wiedzą.
 8. to ja może, oprócz życzeń zdrowia, zaproponuję warzenie piw gęstych i ciężkich przeznaczonych do długiego leżakowania?
 9. jęczmień jest często dodawany do zacieru, obok słodu, w celu obniżenia kosztów. To nic strasznego. Problemem jest (być może) jego procentowa zawartość w zacierze.
 10. skala w moich balingomierzach z biowinu nie jest przymocowana i ma tendencję do przesuwania się wewnątrz rurki. może tu jest pies pogrzebany?
 11. jak sprzątaliśmy stoisko został znaleziony kufel litrowy (mass czy ktoś nie zgubił lub zostawił?
 12. a ja mam rodzinę w Pile ze strony mojego taty. pozdrowienia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.