Jump to content

astrobus

Members
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

About astrobus

 • Birthday 04/01/1973

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  jama lisia
 • Rok założenia
  2009
 • Liczba warek
  n+200+n
 • Miasto
  Lublin

Kontakt

 • Imię
  marek

Recent Profile Visitors

1051 profile views
 1. Ja nie mam chłodzenia kolumny, i nie zauważyłem żeby się psuło. A dodatkowo będzie bardzo dużo skroplin płynących po zewnętrznej części kolumny co będzie skutkowało niechcianymi kałużami. Uważam że chłodzenie możesz sobie odpuścić.
 2. Jakby nie było chętnych z Wa-wy pisałbym się na króciec 5/8'' BSP z wysyłka do Lublina.
 3. astrobus

  lol :)

  To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty zostały chyba zmyślone. ®
 4. Hejka, Sprzedam śrutownik walcowy gabej, bez zasypnika, używany ok. 1,5 roku. ześrutował ok. 10 worków. Śrutownik jest po lekkim tuningu - na walcach wycięty molet rombowy. Sposób dostawy: Poczta Polska Koszt dostawy: 15 Stan: używany Oceń stan: 4+
 5. w 2014r. był konkurs nr. 5, w tym roku powinien być 6.
 6. tak, mam to zaznaczone. i dalej "brak nowej zawartości" dobra opanowałem problem, miałem zaznaczone dodatkowe opcje
 7. Nie wiem czy coś mam nie tak, ale od kilku dni kliknięcie "nowa zawartość" wyrzuca mi komunikat " brak nowej zawartości" pomimo nie zaglądania na forum przez kilkanaście godzin. coś pokopałem albo popsułem?
 8. wczoraj pobrałem: browar Nowy świat - grodziskie ipa browar Mełg - ucieczka z tropiku xlalakos - rye iipa xlalakos - smoked robust porter Kombajn piwny - ryżowe aipa pijany mrówkojad - belgian tripel ipa wstawiłem: kalesonowe bpa 2x, porter kiełczewski (bezstylowy) asfalt ale (100% peated) dubbel biere de garde i chyba coś jeszcze. nie podam aktualnego stanu bo się wczoraj dużo działo.
 9. myk polega na tym że sól musi być zawsze - służy do regeneracji jonitu bo woda w zmywarce jest zmiękczana, sól w tabletce nijak nie pomoże bo woda najpierw leci przez jonit a potem do wnętrza zmywarki i tam chodzi w obiegu zamkniętym - na każdy etap zmywania jest pobierana nowa. ale to chyba wszyscy wiedzą.
 10. to ja może, oprócz życzeń zdrowia, zaproponuję warzenie piw gęstych i ciężkich przeznaczonych do długiego leżakowania?
 11. istnieje ryzyko że wypiją piwo, zresztą nieaktualne Właśnie, otwierasz a tu wyskakują zielone ludziki.
 12. mam do oddania lodówkę donbas 140cm wysokości. agregat działa i mrozi, z uwagi na rozwalone drzwiczki zamrażalnika mrozi w całej lodówce. wewnętrzna część drzwi tez odłazi ale pewnie można przykręcić lub przykleić (lub całkiem wywalić). fotki zamieszczę jutro. logiczne że wysyłka nie wchodzi w grę (wielokrotnie przekroczy wartość lodówki), odbiór osobisty, na terenie lublina mogę poratować sharanem. jak się nikomu nie przyda to się nie obrażę, i oddam ją na elektrośmieci. Sposób dostawy: Odbiór osobisty Koszt dostawy: 0 Stan: używany Oceń stan: 1
 13. jęczmień jest często dodawany do zacieru, obok słodu, w celu obniżenia kosztów. To nic strasznego. Problemem jest (być może) jego procentowa zawartość w zacierze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.