Jump to content

Regius

Members
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Imię
  Michał

Piwowarstwo

 • Miasto
  Wrocław
 1. Regius

  piwo zabija!

  http://rt.com/news/221623-poisonous-beer-kills-56/ Tu więcej na ten temat. Przyczyną mogła być krokodyla żółć.
 2. Zrobiłem wczoraj zamówienie o 18, dzisiaj już wysłane, jutro ma być kurier. Ekspres.
 3. Takie nazwisko, że łatwo przekręcić, zdarza się.
 4. w Witbierze: Michał Bilski, Paulina Bilska, proszę poprawić.
 5. 1. Elroy - Tomek (sobota) 2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota) 3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota) 4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota) 5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota) 6. Qxa - Adrian (piątek + sobota). 7. wyvern - Marek (piątek + sobota) 8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota ) 9. maku13 - Maku (piątek i sobota) 10. DonZ - Maciek (sobota) 11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota) 12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota) 13. Voitas - Wojtek (sobota) 14. Czejen - Radek (piątek i subota) 15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota) 16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota) 17. Goral89 - Mateusz
 6. Dzięki adamsky za wyjaśnienia, jestem teraz sporo mądrzejszy w tej sprawie. Masz u mnie piwo . Jutro spróbuję się skontaktować ze sprzedawcą i zobaczę co powie. Będę też kontaktował się bezpośrednio z HTC. Nigdy jeszcze nie miałem takich problemów z żadnym urządzeniem elektronicznym..
 7. Jutro będę się kontaktował ze sprzedawcą, zobaczę co powie.. Przeraża mnie to, że znów mogę odesłać telefon, poczekam sobie 2 tygodnie na naprawę i odesłanie i dalej będę się zastanawiał czy coś znów się zaraz nie zepsuje.
 8. Tak karta gwarancyjna jest w zestawie.
 9. Od sprzedawcy dostałem 24 miesiące gwarancji. Telefon odesłałem sprzedawcy a on powiedział, że będzie reklamował u dystrybutora (htc). krzysiek9999 - właśnie najchętniej zrobiłbym tak jak piszesz.
 10. Żałuję, że nie oddałem go od razu tylko zgodziłem się na serwis... Odesłałem go na drugi dzień po tym jak go otrzymałem, 2 tygodnie w serwisie, teraz miałem go 3 dni i znów szykuje się serwis... Masakra.
 11. Być może ktoś z Was będzie potrafił mi doradzić w pewnej sprawie. Jakiś czas temu kupiłem na znanym portalu aukcyjnym telefon. Według opisu telefon nowy, sprawny itp. Kupiony od użytkownika zarejesrowanego jako sklep. Faktycznie jest to sklep/serwis w Warszawie. Urządzenie szybko zostało do mnie wysłane, zapakowane w oryginalne pudełko, zaplombowane, telefon zafoliowany, akcesoria w foliach itp. Na oko wszystko w porządku. Nie cieszyłem się nim długo i już na drugi dzień odesłałem z reklamacją. Telefon nie działał poprawnie, zawieszał się, restartował... Szybko skontaktowałem się ze sprzed
 12. Warka 20-25 litrów. Też właśnie planuję grodzisza 100% pszenicznego ale jakoś obawiam się tej filtracji.
 13. Planuję warkę ze 100% słodu pszenicznego. Zastanawiam się co dodać do filtracji. Łuska gryczana wnosi jakieś posmaki czy aromaty? A może stosował ktoś łuskę orkiszową? Np. takie coś -> http://www.zenszen.com.pl/sklep/product_info.php?products_id=80 ?
 14. No zacieram już w 72. Jakieś 30 minut było, może niecałe nawet w 63. W 72 potrzymam godzinę. I tak jestem w d... z czasem. No nic, na ponad 30 warek jakaś awaria musiała się w końcu trafić. Zobaczymy co wyjdzie.
 15. Mam owsiane, mogę trochę sypnąć. Ale już podgrzałem do 72.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.