Skocz do zawartości

kwiatek62

Members
 • Liczba zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  "Browar pod lelują"
 • Rok założenia
  2012
 • Miasto
  Ostrołęka

Ostatnie wizyty

95 wyświetleń profilu
 1. kwiatek62

  kwiatek62

 2. Czy już wiadomo na jaki adres wysyłać piwa? Może mi coś umknęło a za tydzień rozpoczyna sie regulaminowy termin wysyłki.
 3. Tak jak pisałem w poprzednim poście - jedyny jaki miał realizować bony zakupowe czyli "Centrum Piwowarstwa".
 4. Ja w zasadzie pogodziłem się z tym, że nie dostanę obiecanych blach i dyplomów ale (jako osobę pazerną) gnębiła mnie kwestia obiecanych pozostałych nagród finansowych. Wczoraj zwalczyłem u siebie wrodzoną nieśmiałość i postanowiłem wyjaśnić sprawę u sponsora nagród (za miejsca na "pudle" bony na zakupy w Centrum Piwowarstwa). Okazało się, że sponsor nagród otrzymał jedynie listę nazwisk laureatów bez danych kontaktowych. Okazuje się że, oprócz mnie trafiło się jeszcze kilku "romantycznych frajerów", którzy mieli nadzieję, że organizator konkursu podpowie im jaki jest mechanizm odbioru magród i się po nie nie zgłosili. Co ciekawe bony na zakupy były ważne tylko przez 3 miesiące (a o tym ani słowa w regulaminie konkursu ani na facebookowej stronie festiwalu). Jak łatwo policzyć termin minął kilka dni temu....Na miejscu organizatorów byłoby mi po prostu wstyd, no ale ja jestem "starej daty".
 5. Czy inni laureaci otrzymali już rzeczone "pamiątkowe blachy", czy tylko ja mam takie "szczęście inaczej"?
 6. Po wielu miesiącach "rzeźbienia" na brewkitach, chmielenia syropów, moczenia (dziennego!) słodów specjalnych, podjąłem brzemienną w skutkach decyzję samodzielnego zacierania i warzenia piwa ze słodów. O dziwo udaną i to niejenokrotnie. Aby tego dokonać spędziłem długie godziny na czytaniu postów, dyskusji i artykułów na piwo.org - za co jestem wszystkim umieszczającym tam swoje pytania i oczywiście kompetentne odpowiedzi bardzo wdzięczny. Ostrołęka, w której aktualnie egzystuję - wydaje się być białą plamą na mapie polskiego piwowarstwa domowego (jeśli się mylę proszę o kontakt w celu wymiany doświadczeń). Mam nadzieję, że moja chałupnicza produkcja i udział w tym szacownym forum, chociaż trochę tę plamę wypełni (kolorami różnych gatunków piw). Pozdrawiam!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...