Skocz do zawartości

Mariusz_CH

Members
 • Zawartość

  1314
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Kontakt

 • Imię
  Mariusz_CH

Piwowarstwo

 • Miasto
  Adamanay

Ostatnie wizyty

3478 wyświetleń profilu
 1. Mariusz_CH

  Mariusz_CH

 2. Mariusz_CH

  konta pocztowe piwo.org

  ?
 3. Mariusz_CH

  Fermentacja, jak to zrobić DOBRZE

  kopcio kopyra com?
 4. Mariusz_CH

  kapsle po raz trzeci

  Oki, skontaktowałem się ze sprzedawcą we Wrocławiu (źródło camilos), posiadają twarde, miękkie kolorowe i.co najważniejsze pakowane również po 500 sztuk w cenie 12,30 zł BRUTTO. (246 brutto za paczkę 10 000) przy takiej ofercie zbiorowa akcja wydaje mi się bez sensu. ja w każdym razie biorę od nich.
 5. Mariusz_CH

  kapsle po raz trzeci

  Nie szykuje się przypadkiem następna aukcja kapslowa?
 6. Mariusz_CH

  2016.04.02 - IV Karpacki KPD i Zlot Piwowarów Domowych

  Wolf w mojej opinii nikogo nie uraziłeś, za to uderzyłeś w samo sedno i popieram Cię w 100%, natomiast o tym czy konkurs będzie w pucharze zadecyduje PSPD jeżeli w takiej formie zaliczy ten konkurs do pucharu to umrą we mnie resztki szacunku do stowarzyszenia
 7. Mariusz_CH

  Śliwkowy smoked porter - prośba o pomoc w recepturze

  Dawno to było, ale jeśli dobrze pamiętam to na 23 litry dałem 1 tackę, czyli ok. 250 gram, porter był niepijalny kilka miesięcy, mega śliwa wędzona, bardzo mi smakował, ale dopiero jak wędzoność + śliwa zelżała. Śliwa śliwce wędzonej nierówna, ciężko tu dywagować ile będzie dobrze, jedna słodka, druga mega kwaśna, wędzona mniej lub bardziej. Warzyć, próbować i wdrażać poprawki w następnej warce.
 8. Mariusz_CH

  Sklep MalinowyNos.pl

  A tutaj moderacja wyczyściła numer przewozowy, po nim dojdziesz bez problemu do danych osobowych.
 9. Mariusz_CH

  Sklep MalinowyNos.pl

  Zamawiałem bez DDD i też wysłano dopiero po upomnieniu się o przesyłkę poprzez maila, kontakt telefoniczny był niemożliwy, automat marudzi w kółko że skrzynka zapchana.
 10. Mariusz_CH

  Długi czas aktywacji konta

  Jak ktoś radzi to mus mieć kilka tysięcy subskrypcji na popularnych portalu z filmikami, Jejski, stary wygo, nie wiesz tego? Jak nie masz subów to nie masz pojęcia o piwie i piwowarstwie, dajcie luz...
 11. Mariusz_CH

  Kran 5/8" do kega pepsi

  Nie no, ja tam wolałbym mieć kran "podparty" w jakikolwiek sposób (uchwyt, guma od kega) i choć odrobinę elastyczne połączenie. Ta złączka do połączenia kranu z szybkozłączką jest do kupienia/zrobienia przez tokarza, ale tak jak mandaryn napisał - łatwo tu o fontannę z kega :-D (czyt. wyrwany króciec z szybkozłączki).
 12. Mariusz_CH

  Kran 5/8" do kega pepsi

  http://screenshooter.net/101982386/mrebhvo http://screenshooter.net/101982386/vskgwwq Sprawdza się od dawna, zero pierdnięcia (mniej problemów z pianą) na początku lania piwka.
 13. Mariusz_CH

  Czy piwem można się zatruć ?

  Jeżeli nie chemią to czym chcesz się zatruć?
 14. Mariusz_CH

  Keg PET firmy Petainer

  Wiertarka/wkrętarka i dziurka obok dziurki w fittingu. i wyciągasz środek z workiem. Przy przewierceniu pierwszej dziurki będzie spory syk Mam gdzieś rozszczelnionego, ale w garażu remont i nie dokopie się teraz, bo bym porobił focie.
×