Skocz do zawartości

Mariusz_CH

Members
 • Zawartość

  1314
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Kontakt

 • Imię
  Mariusz_CH

Piwowarstwo

 • Miasto
  Adamanay

Ostatnie wizyty

3368 wyświetleń profilu
 1. Mariusz_CH

 2. konta pocztowe piwo.org

  ?
 3. Fermentacja, jak to zrobić DOBRZE

  kopcio kopyra com?
 4. kapsle po raz trzeci

  Oki, skontaktowałem się ze sprzedawcą we Wrocławiu (źródło camilos), posiadają twarde, miękkie kolorowe i.co najważniejsze pakowane również po 500 sztuk w cenie 12,30 zł BRUTTO. (246 brutto za paczkę 10 000) przy takiej ofercie zbiorowa akcja wydaje mi się bez sensu. ja w każdym razie biorę od nich.
 5. kapsle po raz trzeci

  Nie szykuje się przypadkiem następna aukcja kapslowa?
 6. 2016.04.02 - IV Karpacki KPD i Zlot Piwowarów Domowych

  Wolf w mojej opinii nikogo nie uraziłeś, za to uderzyłeś w samo sedno i popieram Cię w 100%, natomiast o tym czy konkurs będzie w pucharze zadecyduje PSPD jeżeli w takiej formie zaliczy ten konkurs do pucharu to umrą we mnie resztki szacunku do stowarzyszenia
 7. Dawno to było, ale jeśli dobrze pamiętam to na 23 litry dałem 1 tackę, czyli ok. 250 gram, porter był niepijalny kilka miesięcy, mega śliwa wędzona, bardzo mi smakował, ale dopiero jak wędzoność + śliwa zelżała. Śliwa śliwce wędzonej nierówna, ciężko tu dywagować ile będzie dobrze, jedna słodka, druga mega kwaśna, wędzona mniej lub bardziej. Warzyć, próbować i wdrażać poprawki w następnej warce.
 8. Sklep MalinowyNos.pl

  A tutaj moderacja wyczyściła numer przewozowy, po nim dojdziesz bez problemu do danych osobowych.
 9. Sklep MalinowyNos.pl

  Zamawiałem bez DDD i też wysłano dopiero po upomnieniu się o przesyłkę poprzez maila, kontakt telefoniczny był niemożliwy, automat marudzi w kółko że skrzynka zapchana.
 10. Długi czas aktywacji konta

  Jak ktoś radzi to mus mieć kilka tysięcy subskrypcji na popularnych portalu z filmikami, Jejski, stary wygo, nie wiesz tego? Jak nie masz subów to nie masz pojęcia o piwie i piwowarstwie, dajcie luz...
 11. Kran 5/8" do kega pepsi

  Nie no, ja tam wolałbym mieć kran "podparty" w jakikolwiek sposób (uchwyt, guma od kega) i choć odrobinę elastyczne połączenie. Ta złączka do połączenia kranu z szybkozłączką jest do kupienia/zrobienia przez tokarza, ale tak jak mandaryn napisał - łatwo tu o fontannę z kega :-D (czyt. wyrwany króciec z szybkozłączki).
 12. Kran 5/8" do kega pepsi

  http://screenshooter.net/101982386/mrebhvo http://screenshooter.net/101982386/vskgwwq Sprawdza się od dawna, zero pierdnięcia (mniej problemów z pianą) na początku lania piwka.
 13. Czy piwem można się zatruć ?

  Jeżeli nie chemią to czym chcesz się zatruć?
 14. Keg PET firmy Petainer

  Wiertarka/wkrętarka i dziurka obok dziurki w fittingu. i wyciągasz środek z workiem. Przy przewierceniu pierwszej dziurki będzie spory syk Mam gdzieś rozszczelnionego, ale w garażu remont i nie dokopie się teraz, bo bym porobił focie.
×