Skocz do zawartości

BuDeX

Members
 • Zawartość

  1682
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

9 obserwujących

O BuDeX

 • Urodziny 15.07.1985

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Piwny Ul
 • Rok założenia
  2012
 • Liczba warek
  301
 • Miasto
  Pszczółki

Kontakt

 • Imię
  Łukasz

Ostatnie wizyty

1271 wyświetleń profilu
 1. Cześć, Czy wodorowęglan sodu ma jakieś zastosowanie w piwowarstwie domowym> Nie wiem czy sklep dać ciała czy ja przy zamówieniu, ale mam 4kg wodorowęglanu zamiast wodorotlenku sodu
 2. BuDeX

  Chmiel Puławski oraz Polski Cascade

  Moim zdaniem zrób tak jak robiłeś do tej pory w poprzednich piwach. Będziesz miał porównanie.
 3. BuDeX

  Chmiel Puławski oraz Polski Cascade

  Śmiało! Rób SH. Nie pożałujesz. Bardzo dobry chmiel, a nie jakieś gówno. Bardzo przyjemny, owocowy, lekko kwiatowy. Jeśli masz dobry lubelski to też możesz się mocno zdziwić in plus. Bardzo fajne aromaty zielonej herbaty z cytrynką. Polecam.
 4. BuDeX

  Sklep twojbrowar.pl

  Zdarzyło się dwukrotnie, niestety nie jestem w stanie powiedzieć, czy to były fermentory z TB. Jeden na pewno, drugi nie wiem. Jestem za to w stanie powiedzieć, że tydzień lepiłem się do podłogi w kuchni pomimo mycia jakieś 40 razy
 5. BuDeX

  XVI Mistrzostwa Polski Piwowarów Domowych - Grand Champion 2018

  Dokładnie, też jestem za powrotem do starej formuły.
 6. Najwięcej czasu przy warzeniu schodzi na picie piwa. Tutaj nie ma dyskusji
 7. BuDeX

  VI Warmiński KPD

  A ja nie śledzę stron oddziałów PSPD, bo nie należę No shit happens, startowałem chyba w 4 z 5 edycji, coś tam nawet wygrywałem, nie tym razem, trudno. Uwarzę sam dla siebie
 8. BuDeX

  VI Warmiński KPD

  Spoko. V edycji było tu ogłaszanych, szósta nie. Bo nie. Dziwne praktyki, a szkoda, bo polskie double IPA chętnie bym uwarzył pod ten konkurs.
 9. BuDeX

  max %

  U mnie drożdże do miodu Mangrove Jack Mead zeżarły do 0 z 35.
 10. BuDeX

  Obsługa systemu Cornelius keg

  Jakieś pomysły jak chłodzić kegi poza lodówką? Popsułem kegerator i szukam alternatywy. Może być przenośny, może stacjonarny. Jakieś termoizolacyjne gadżety? Szukam i nic sensownego nie mogę wymyślić.
 11. BuDeX

  Jaka lodówka na kegerator?

  Mój kegerator brutalnie zakomunikował mi w niedzielę: "Nie, nie będziesz miał zimnego piwa na mundial i lato" i padł na ament. Fachman był i mówi "za pińćset można to zrobić panie kochany, ale to bez sensu". Lodówka nie chłodzi nic, a nic. Jakieś pomysły na alternatywę dla chłodzenia? Butelki z lodem dadzą radę? Kegi stały by w lodówce jak zawsze, bo krany w drzwiach.
 12. BuDeX

  19-20.05.2018 IV Podlaski Konkurs Piw Domowych

  A co w takim wypadku? 2018-05-15 11:10:00 BIA. Umówiono późniejszy termin doręczenia Nowy termin doręczenia: 2018-05-16. Miało dojechać, ale nie dojedzie...
 13. BuDeX

  Czerwone OKO

  Ludzie kochani...0.5kg karmelu w APA?
 14. BuDeX

  Chmielnik sezon 2018

  Ile mniej więcej waży jeden pęd 4-letniej rośliny? Chcę w tym roku puścić pędy po jakiejś lince stalowej do ściany budynku i nie wiem z czego zrobić naprowadzacze. Jakieś linki stalowe, czy wystarczy drut? Ma ktoś jakieś łatwe w wykonaniu, praktyczne patenty?
 15. BuDeX

  Lubelski

  Zamienili Ci Lubelski z Citrą A tak poważnie to tak, lubelski daje takie aromaty, mnie sie to kojarzyło z zieloną herbatą i wyraźnym cytrusem.
×