Skocz do zawartości

BuDeX

Members
 • Zawartość

  1675
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

9 obserwujących

O BuDeX

 • Urodziny 15.07.1985

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Piwny Ul
 • Rok założenia
  2012
 • Liczba warek
  301
 • Miasto
  Pszczółki

Kontakt

 • Imię
  Łukasz

Ostatnie wizyty

1045 wyświetleń profilu
 1. VI Warmiński KPD

  Spoko. V edycji było tu ogłaszanych, szósta nie. Bo nie. Dziwne praktyki, a szkoda, bo polskie double IPA chętnie bym uwarzył pod ten konkurs.
 2. max %

  U mnie drożdże do miodu Mangrove Jack Mead zeżarły do 0 z 35.
 3. Obsługa systemu Cornelius keg

  Jakieś pomysły jak chłodzić kegi poza lodówką? Popsułem kegerator i szukam alternatywy. Może być przenośny, może stacjonarny. Jakieś termoizolacyjne gadżety? Szukam i nic sensownego nie mogę wymyślić.
 4. Jaka lodówka na kegerator?

  Mój kegerator brutalnie zakomunikował mi w niedzielę: "Nie, nie będziesz miał zimnego piwa na mundial i lato" i padł na ament. Fachman był i mówi "za pińćset można to zrobić panie kochany, ale to bez sensu". Lodówka nie chłodzi nic, a nic. Jakieś pomysły na alternatywę dla chłodzenia? Butelki z lodem dadzą radę? Kegi stały by w lodówce jak zawsze, bo krany w drzwiach.
 5. 19-20.05.2018 IV Podlaski Konkurs Piw Domowych

  A co w takim wypadku? 2018-05-15 11:10:00 BIA. Umówiono późniejszy termin doręczenia Nowy termin doręczenia: 2018-05-16. Miało dojechać, ale nie dojedzie...
 6. Czerwone OKO

  Ludzie kochani...0.5kg karmelu w APA?
 7. Chmielnik sezon 2018

  Ile mniej więcej waży jeden pęd 4-letniej rośliny? Chcę w tym roku puścić pędy po jakiejś lince stalowej do ściany budynku i nie wiem z czego zrobić naprowadzacze. Jakieś linki stalowe, czy wystarczy drut? Ma ktoś jakieś łatwe w wykonaniu, praktyczne patenty?
 8. Lubelski

  Zamienili Ci Lubelski z Citrą A tak poważnie to tak, lubelski daje takie aromaty, mnie sie to kojarzyło z zieloną herbatą i wyraźnym cytrusem.
 9. To, że jest mocno alkoholowe to nie wina złego zacierania, a złej fermentacji, zbyt wysoka temperatura pewnie. Przy takim ekstrakcie mimo chłodzenia to idzie kilka stopni w górę. Poza tym no Barley Wine z wiadra próbowany jakby nie kombinować będzie mniej lub bardziej alkoholowy. Teraz to moim zdaniem to piwo "uratować" może tylko czas...
 10. ja dostałem w zeszłym tygodniu. Nie powiem - zaskoczyliście mnie
 11. III Jurajski Konkurs Piw Domowych

  proszę organizatorów o pilny kontakt
 12. Woła o xml a database jest z rozszerzeniem sqlite.
 13. Odpalam dziś BT, dokonała się aktualizacja i zniknęły wszystkie receptury. Ktoś ma to samo? Hilfe? Jak to odzyskać? Przywracanie systemu nic nie dało.
 14. Braggot - drożdże

  Polecam: MEAD M05 Mangrove Jack's. Odfermentowanie 35 --> 0 Nagazowywanie idzie opornie, ale kto by się tym przejmował
 15. Piwowar, alkoholizm i jak chronić zdrowie.

  A to już ktoś musiałby mnie wspomóc, nie spożywam wódki, ani słodzonej herbaty
×