Jump to content

Kerni

Members
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

About Kerni

 • Birthday 05/10/1977

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar K
 • Rok założenia
  2012
 • Liczba warek
  27
 • Miasto
  Bytów, pomorskie
 1. Kerni

  Kerni

 2. Preferuję odbiór osobisty. Póki co ciągle aktualne. Kolega Luis jest 1wszy w kolejce (jeżeli przyjedzie). Jeżeli nie znajdzie się nikt do odbioru osobistego to do wysyłki mam już listę zamkniętą. Pozdrawiam, Kerni
 3. Oddam sztobry chmielu jak w temacie. http://www.piwo.org/topic/22362-sztobry-sadzonki-2016/ Pozdrawiam, Kerni
 4. W związku z dość dużą redukcją ilości przerabianego materiału planuję likwidację mojego chmielnika. Mam 3 letnie sadzonki: 3 x Lubelski 3 x Marynka 1 x Sybilla. Myślę, że z każdej karpy na wiosnę będzie z tego można zrobić spokojnie po kilka sadzonek. Gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam. Oddam za przysłowiowego browara własnej roboty. Odbiór osobisty w Bytowie (pomorskie). Kontakt na PW. Rzadko zaglądam - proszę o cierpliwość.
 5. FM26 - Belgijskie Pagórki. Gęstwa po 1 przebiegu będzie za około 1 tygodnia. Jak ktoś chętny to zapraszam.
 6. Mam gęstwę z Fermentum Mobile FM51 Grodzie Dębowe. Po 1 warce.
 7. Moje zgłoszenie jest nieaktualne. Wróciłem właśnie z zakupów. Pozdr.
 8. Jeśli ktoś jest zainteresowany z Pomorskiego (Bytów) będę mógł się podzielić Marynką, Lubelskim i Sybillą. Dużo tego nie będzie ale po 3 latach w ziemi powinno być co podzielić.
 9. Chciałbym zainteresować kolegów gniotownikiem. Może się komuś przyda. Gniotownik można przetestować przed odbiorem u mnie. http://olx.pl/oferta...57-ID91W6h.html Jako że rzadko bywam na piwo.org zainteresowanych proszę kontakt przez OLX. Posiadam również 7 minikegów po piwie Gaffel Kolsch. W ich sprawie też można pisać na OLX w tym samym ogłoszeniu.
 10. Polecam moją aukcję. Być może znajdzie się ktoś kogo zinteresują kanistry 20 l. http://olx.pl/oferta/kanister-pojemnik-20-l-biowin-2-szt-CID628-ID6Ko6l.html pozdrawiam, Kerni
 11. Jeżeli ułamałeś wierzchołek wzrostu to nie urośnie. Wypuszczą ewentualnie pędy boczne.
 12. Moje chmiele Lubelski i Sybilla mają ponad 1 m i to po kilka pedów. Dużo zależy pewnie od tego kiedy zacznie sią wiosna. W zeszłym roku w tym okresie dopiero niemarawo z ziemi wybijały.
 13. Moje zeszłoroczne nasadzenia nieśmiało wychylają się z ziemi. Na zdjęciach Lubelski. Marynka nieco mniejsza. Sybilla podobnie jak Lubelski.
 14. A jak wyrosną sami faceci? Sztobry byłoby lepiej. Pytanie czy przejdzie przez granicę, bo WIORIN nie lubi nielegalnych sadzonek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.