Skocz do zawartości

kurosz

Members
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak się zapatrujecie na ten śrutownik? Widać, że ktoś się postarał o lifting, tuning czy co tam jeszcze z zewnątrz. Ale co z wnętrzem? Ktoś może korzysta z podobnego? Jak wygląda łuska? Jest tam jakaś sensowna regulacja? Czy lepiej myśleć o czymś innym?
  2. O rany! Ogromnie mi przyjemnie! Chętnie bym doczekał, żeby paralelnie porównać go z tym, co wyjedzie z browaru, ale chyba nie dam rady Kłaniam się w pas!
  3. Witam Zarejestrowałem się, będąc ciągle pod wrażeniem imprezy. To moja pierwsza wizyta, na dodatek tylko w sobotę i to jeszcze do około 18.oo. Koledze jacerowi dziękuję za jego AIPĘ. Żaden ze mnie profesjonalista, więc pewnie wielkich słów nie powinienem używać, ale to piwo po prostu śni mi się po nocach teraz. Najpyszniejsze jakie piłem w Żywcu! Andrzejowi Milerowi serdecznie gratuluję GCh! Pomyśleć, że na wynos wziąłem tylko trzy butelki domowych. Poza AIPĄ jacera były to UB i UWB Andrzeja... Spożyję z odpowiednią powagą! I już czekam na GCh w sklepach. Zaiste było to znakomite piwko! Do zobaczenia na kolejnych imprezach!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...