Skocz do zawartości

krfk

Members
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O krfk

 • Urodziny 29 Kwiecień

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Domowy w Będzinie
 • Rok założenia
  2005
 • Liczba warek
  33
 • Miasto
  Będzin

Kontakt

 • Imię
  Krzysiek
 • Komunikator
  627311
 • Strona www
  http://przypiwie.krfk.info
 • Skype
  krzysztofka

Ostatnie wizyty

194 wyświetleń profilu
 1. Książki z ebay

  Owszem, jednak nigdy z pośrednictwem PayPal, nie podzielę się więc doświadczeniem z tym sposobem płatności.
 2. Książki z ebay

  Polecam bookdepository.com - darmowa wysyłka. Porównaj rzecz jasna cenę z ofertami na eBay, nie sprawdzałem czy nie są czasem dwa razy tańsze Sent from my Lenovo TAB 2 A7-30D using Tapatalk
 3. krfk

 4. IV Międzynarodowy KPD Chorzów

  Sprawa wyjaśniona na priv. Do wysłania metryczki został użyty mail podany w pierwszej kolejności na formularzu zgłoszeniowym. Tak jak napisał wena, metryczki były rozsyłane w kilka tygodni po konkursie, ostatnie przed upływem miesiąca od daty konkursu. Jesli ktoś jeszcze czeka na swoją - proszę o kontakt.
 5. IV Międzynarodowy KPD Chorzów

  Poniżej lista finalistów w poszczególnych kategoriach. Kolejność finalistów alfabetyczna. IRA 1. Bujok Gabriela 2. Chrostek Adam 3. Gębczyk Wojciech 4. Makowski Sebastian 5. Mazurkiewicz Krzysztof 6. Nietschke Leszek 7. Sumara Marcin 8. Takacs Adam Koźlak 1. Cimała Henryk 2. Gumieniak Robert 3. Kielanowski Damian 4. Niebudek Szymon 5. Podeszwa Tomasz; Krupa Jakub 6. Śledziński Łukasz 7. Wawrzyniak Tomasz Marcowe 1. Fiszer Dariusz 2. Jachimowski Mariusz 3. Jagiełło Paweł 4. Niebudek Szymon 5. Pawlik Robert 6. Śvach Janusz 7. Szeliga Stanisław RIS 1. Bąk Michał 2. Bognar Peter 3. Gierula Robert 4. Kawczyński Łukasz 5. Krupa Damian 6. Krzywicki Rafał 7. Lempke Daniel 8. Makuła Zenon 9. Przybylski Marcin 10. Slavov Radoslav
 6. Obsługa systemu Cornelius keg

  Ad.1 Praktycznie wszystkie warki lądują w kegach i z nich są spijane. W razie potrzeby niewielkie ilości czasami są potem przelewane do butelek. Poszukaj pod hasłem beergun. Ad.2 Poszukaj keg jockey. Nieźle sprawdza się też schłodzony keg, owinięty karimatą. Potrafi trzymać temperaturę spory kawałek dnia. Zdarzyło mi się tak "wylać" sporo piwa z kegów podpiętych do butli CO2.
 7. Stany magazynowe zmienią się po uwarzeniu danej warki, czyli wybraniu "Brew it" z menu dostępnego po kliknięciu prawym przyciskiem na nazwie receptury.
 8. III Śląski Konkurs Piw Domowych

  Toż to mordownia jakaś, jacyś pijani goście spadli ze schodów, inny przewrócił się na stół, szkło pobite... Ja już tam nigdy nie pójdę. Pozwolę się wtrącić i stanąć nieco w obronie lokalu jako w miarę bezstronny obserwator pojawiający się tam w miarę często i mający porównanie do dni bez dodatkowych "atrakcji". Krótko mówiąc wygląda jakby, dyskusje kolekcjonerskie odbywały nieco bardziej intensywnie niż niektórzy się spodziewali, przez co mogły się pojawić trudności z pokonywaniem jakże stromych schodów ;-) To był pierwszy raz gdy byłem świadkiem takiej sytuacji. Natomiast już w zgodzie z głównym tematem - gratulacje zarówno dla zwycięzców jak i organizatora!
×