Skocz do zawartości

Kamilo

Members
 • Zawartość

  889
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Kamilo

 • Urodziny 17.03.1983

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Sujkowski
 • Rok założenia
  2012
 • Liczba warek
  43
 • Miasto
  Siedlce

Kontakt

 • Imię
  Kamil

Ostatnie wizyty

5185 wyświetleń profilu
 1. Na imprezie zagra zespół AUT. Kto ich słyszał wie że chłopaki ładnie wymiatają
 2. Noclegi w pobliżu zalewu: http://www.hetman.siedlce.pl/ http://www.panoramasiedlce.com/ trochę dalej: http://www.noclegisiedlce.com.pl/ http://www.hotel-kamienica.pl/ http://www.hotel.siedlce.pl/ https://www.accorhotels.com/pl/hotel-9259-ibis-styles-siedlce/index.shtml http://www.hotelarche.pl/ ciekawa propozycja, cały apartament za 120zł (na tą chwilę wolne w tym terminie): --- szczegóły tu ---
 3. Zapraszamy wszystkich piwowarów na VI Siedlecki Zlot Piwowarów Domowych, który odbędzie się 14 lipca 2018 (sobota) start o godzinie 19:00 w Cichej Stanicy nad Zalewem w Siedlcach. Zlot umili nam kapela AUT, która zagra na żywo hity grupy Dżem. Jak co roku planujemy wiele atrakcji, konkursy możliwość podzielenia się własnymi wyrobami, wiedzą oraz popróbowania wyrobów innych. Cicha Stanica będzie serwować kiełbaski i inne wyroby z grilla. Zapewnimy możliwość rozbicia namiotu lub pomoc w szukaniu noclegu. Atrakcje na miejscu to kajaki, rowery wodne, pizzeria, restauracja, dużo zieleni i woda Serdecznie zapraszamy również winiarzy, wędliniarzy, miodosytników, serowarów i innych wytwórców własnych trunków! Każdy zabiera ze sobą coś dobrego - będzie czym się dzielić i co próbować! Dodatkowo jak co roku zapewniamy darmowe piwo z browaru Maryensztadt, Brofaktury, a w tym roku również z Browaru Żelechów plus nasze domowe trunki. Piwa nie zabraknie!
 4. Zobacz ogłosznie Mieszadło KO 2 indeksy laserowo wycinane łopaty. Witam, Mam do zaoferowania mieszadło wykonane w całości z materiału kwasoodpornego (łopaty 3mm wycinane laserowo). Średnica łopat 32cm pręt KO 14mm w środku z podłączeniem pod silnik wycieraczek (gwint wewnętrzny M8). Nadają się do kociołków lidlowskich, kegów i garnków do 45cm średnicy. Zestaw składa się z dwóch indeksów górnego (rozgarniającego młóto) i dolnego (podnoszącego młóto z dna). Istnieje możliwość pospawania w dowolnej konfiguracji (długość pręta, odstępy między indeksam, ilość łopat itp...) lub zmniejszenie/zwiększenie średnicy łopat, szczegóły na priv. Przykładowe zdjęcia różnych konfiguracje w załączniku. Ogłaszający Kamilo Data 10.06.2018 Cena 150,00 zł Kategoria Sprzęt  
 5. Zakończony czas wyświetlania ogłoszenia

  • SPRZEDAŻ
  • Nowy

  Witam, Mam do zaoferowania mieszadło wykonane w całości z materiału kwasoodpornego (łopaty 3mm wycinane laserowo). Średnica łopat 32cm pręt KO 14mm w środku z podłączeniem pod silnik wycieraczek (gwint wewnętrzny M8). Nadają się do kociołków lidlowskich, kegów i garnków do 45cm średnicy. Zestaw składa się z dwóch indeksów górnego (rozgarniającego młóto) i dolnego (podnoszącego młóto z dna). Istnieje możliwość pospawania w dowolnej konfiguracji (długość pręta, odstępy między indeksam, ilość łopat itp...) lub zmniejszenie/zwiększenie średnicy łopat, szczegóły na priv. Przykładowe zdjęcia różnych konfiguracje w załączniku.

  150,00 zł

 6. Zapraszamy wszystkich piwowarów na VI Siedlecki Zlot Piwowarów Domowych, który odbędzie się 14 lipca 2018 (sobota) start o godzinie 19:00 w Cichej Stanicy nad Zalewem w Siedlcach. Zlot umili nam kapela AUT, która zagra na żywo hity grupy Dżem. Jak co roku planujemy wiele atrakcji, konkursy z nagrodami, możliwość podzielenia się własnymi wyrobami, wiedzą oraz popróbowania wyrobów innych. Cicha Stanica będzie serwować kiełbaski i inne przysmaki z grilla. Zapewnimy możliwość rozbicia namiotu lub pomoc w szukaniu noclegu. Atrakcje na miejscu to kajaki, rowery wodne, pizzeria, restauracja, dużo zieleni i woda Serdecznie zapraszamy również winiarzy, wędliniarzy, miodosytników, serowarów i innych wytwórców własnych trunków! Każdy zabiera ze sobą coś dobrego - będzie czym się dzielić i co próbować! Dodatkowo jak co roku zapewniamy darmowe piwo z browaru Maryensztadt, Brofaktury, a w tym roku również z Browaru Żelechów plus nasze domowe trunki. Piwa nie zabraknie! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
 7. Wszystkich piwowarów zapraszamy na koncert zespołu "AUT" do Brofaktry -1. Koncert odbędzie się w sobotę 21.04.2018 o godz. 20:00. To wspaniała okazja na integracje środowiska piwowarskiego przy dobrym piwie, muzyce oraz w miłej atmosferze. Zespól jest znany ze Zlotów Siedleckiej Loży Piwowarów Domowych.
 8. Witam czy mozna zamowic sito filtracyjne 950mm

 9. Hey wezmę ta obudowę do grzałek din (360mm).
 10. Który gar zacierno-warzelny wybrać? Kilka innych pytań.

  Proponuje pierwszy albo drugi, 3 to kaszana, cienki i lekki (ps. miałem w rękach 2 i 3, pierwszy też wygląda solidnie).
 11. Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia

  Hey Sprawek , czy masz jeszcze jakieś grzałki na zbyciu?
 12. Tu można: http://www.tabal.pl/index.html
×