Jump to content

re5pect

Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by re5pect

 1. re5pect

  re5pect

 2. czy do brewkita wes należy dokupić ekstrakt słodowy tej samej firmy? Jeśli tak to jaka waga na ok 20l piwa i czy trzeba dodawać jeszcze glukozę?
 3. Witam. Też dopiero zaczynam więc życzę powodzenia
 4. Co mogę napisać więcej? Przygotowałem wszystko wg opisu i jak na razię bulgocze sobie pomalutku Wrażenia bardzo pozytywne. Nie mogę się doczekać co z tego wyjdzie. Profil będę systematycznie uzupełniać. Pozdrawiam
 5. re5pect

  zestaw

  wszystko co posiadam na dzień dzisiejszy
 6. Witam, Jestem Andrzej i mieszkam w Będzinie. O zrobieniu piwa myślałem już dawno ale dopiero teraz się zdecydowałem po tym jak spróbowałem piwa mojego znajomego. Nie myślałem zbyt długo i wczoraj kupiełm wszystko co było mi potrzebne i zrobiłem pierwsze piwo. W sumie to się cały czas robi. Mam nadzieję że wszytko będzie pozytywnie. Zdecydowałem się na Stout bo lubię ciemne piwo, ale docelowo będę robić różne rodzaje. Pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkigo dobrego. Na zdrowie!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.