Jump to content

Atebo

Members
 • Content Count

  305
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Atebo

 1. Przy odbiorze w DE 84576 Nie mam jak ich do Polski dostarczyć. Kegi jakos zapakuję.
 2. Sprzedam HLT + MLT Zrobione z kegów 50l HLT: Grzałka 3X 2000W. Czujnik poziomu cieczy do automatycznego napełniania. MLT - sito szczelinowe. Sterowanie Raspberry + LCD raspberry 7"+ płytka rozszerzeń CRAFTBEERPI Spusty w garach wspawane na środku dennicy. Gary mogę dostarczyć do Krakowa lub Ostrowa WLKP Przy odbiorze osobistym: stoły z nierdzewki pod gary +Szafki do sterowania + zabezpieczenia i styczniki gratis.+ słody, chmiele i kilka innych drobiazgów. HLT+MLT+Sterowanie- cena 1300zł Pytania proszę na PW.
 3. Sprzedam 3 używane sprawne elektrozawory do gazu. Te co na fotkach. Cena za 3 szt z wysyłką 77zł.
 4. Sprzedam 3 używane sprawne elektrozawory do gazu. Te co na fotkach. Cena za 3 szt z wysyłką 77zł.
 5. Sprzedam nowe. Gwinty 1/2 cala 8 szt na wąż TYP F 4 szt TYP A 4 szt TYP A 2 zawory jednostronne 1/2 cala zakupione:https://store.brewpi.com/mashing/camlock-fittings cena 420 zł z wysyłką
 6. Poczytaj na http://web.craftbeerpi.com/ to jest stronka o tym sterowaniu.
 7. nowa Pompa: https://store.brewpi.com/featured/td5-24v-brewing-pump Cena: 450 zł z wysyłką. Dokladam kompatybilny zasilacz w cenie.
 8. Używany, duży, sprawny rozkręcany Cena 420 zł z wysyłką. A jak chłodził do 20 stopni można zerknąć:
 9. Zestaw do softu pod windowsa do: http://www.schopfschoppe.de/ Całkiem fajnie działające sterowanie pod Winde. Karta przekaźnikowa USB interfejs czujnika temperatury na USB do czujników DS18B20 Aktywny HUB USB To co na zdjęciach.
 10. To co widać na zdjęciach. Może na dniach opiszę sprzęt dokładniej. Proszę się nie niecierpliwić jak natychmiast nie odpisuję. Zapraszam na PW
 11. Nowe zamontowane tylko na panelu. Lcd 7" Raspberry oryginalny Płytka Raspbery 3B Wyjścia na dodatkowej płytce. Nie trzeba się bawić w żadne oporniki. Całość zasilana 12V z płytki rozszerzeń. http://web.craftbeerpi.com/ Cena 555 zł z wysyłką za całość. Bez szafki oczywiście. Reszta browaru HLT i Mlt też na sprzedaż osobno.
 12. Używane. Jedna sprawna druga chyba też. Sprzedaję wszystkie jak na zdjęciu. Cena za całość z wysyłką 99 zł.
 13. Sprzedam sterownik do browaru. BCS-460 więcej info: https://www.embeddedcc.com/ Cena: 450zł z wysyłką.
 14. Atebo

  Atebo

 15. Taki jak wyżej Wysłane z mojego XT1052 przy użyciu Tapatalka
 16. Sprzedam zawory do gazu używane sprawne.
 17. Szukam chętnego na 10 węża silikonowego 12x20mm. cena ok 20zł. za 1mb. czyli 200zł + przesyłka. Chcę zamówić z ArtSilu a minimalne zamówienie to 20mb. A na moje potrzeby 10m to już z zapasem będzie.
 18. Miało być sterowanie jak na fotce a teraz mam taki sterownik http://www.embeddedcc.com/więc więcej nic nie potrzebuję
 19. link do pozycji Ktoś zainteresowany to mogę kupić mam niedaleko.
 20. Fajna wyjściówka na dużego klona braumeistra i tanki an fermentory
 21. Z tego co się orientowałem u Bolka SPZ-10 nie jest produkowany. To zmusiło mnie niestety do zakupu innego.
 22. Idea bardzo fajna. Cieszę się z uwzględnienia Hermsa. Ciekawe w jakim stopniu da się Hermsa na SKN Zautomatyzować. Na pewno przydałoby się: - 1a. temp. HLT do ustawienia ( na sztywno ) z możliwością korekty temperatury w czasie trwania programu - 1b. różnicowe sterowanie HLT : (temp HLT wyższa o zadaną od temp. zacieru) - 1c . temp. HLT ustawiana na każdy etap osobno. - Srerowanie grzałkami z regulacją mocy - możliwość przełączenia wyjść w tryb (przekaźnik) -miałem taką możliwość w jednej wersji SPZ i z powodzeniem używałem do sterowania el-zaworem w Herms-IE - Możliwość ustawienia maxymalnej temp HLT. Tyle z uwag jakie na szybko wpadły mi do głowy. Jeżeli do idei SPZ dodamy możliwości SKN to powinien wyjść ciekawy sterownik.
 23. Z ciekawostek podaję link do nie drogiego regulatora grzałki. link
 24. Dotarł do mnie sterownik zacierania BCS-460 Czy ktoś z forum używa takiego sterownika? Chętnie zadałbym kilka pytań na temat programowania ww. urządzenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.