Jump to content

Atebo

Members
 • Content Count

  311
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Atebo
 • Rok założenia
  2012
 • Liczba warek
  rośnie
 • Miasto
  84576 Teising, Deutschland

Kontakt

 • Imię
  Maciej
 • Komunikator
  face: Maciejmajc
 • Strona www
  http://atebo.net )robi się(

Recent Profile Visitors

1857 profile views
 1. Sprzedam raz uźywany zakupiony sierpniu 2020 zestaw. Sprzedaję to co na zdjęciach. Cena za całość 800 euro 400 euro mniej niż zapłaciłem. Cena nie podlega negocjacji Wysyłka do omówienia lub odbiór w okolicach Raciborza. kontakt: ategro@o2.pl Zestaw składa się z następujących elementów: https://bier-brauen.at/brewzilla-heimbrauanlagehttps://bier-brauen.at/metalldeckel-brauanlagehttps://bier-brauen.at/thermomantel-braukesselhttps://bier-brauen.at/whirlpool-brauenhttps://www.crafthardware.de/en/product/steam-condenser/https://www.crafthardware.de/en/product/st
 2. Nie pamiętam dokładnie jaki model. Na pewno miał działać w podwyższonej temperaturze. Dużo nie zbierał bo po whirpoolu nie dużo trafiało dalej.
 3. U mnie kiedyś tak to wyglądało: W obwodzie przed fermentorem włączyłem pompkę inhalatora. Długość węża 4m. Startowało wszystko już po 5 minutach.
 4. Atebo

  grainfather

  Skraplacz oparów z postu powyżej oddaje na spuście 8 l wody na 15 min gotowania. Ile w tym oparów trudno wyczuć.
 5. Atebo

  grainfather

  W niedzielę warzenie więc potestuję skraplacz i brewzillę. Żona jeszcze nie wie co ja czeka w kuchnii
 6. Atebo

  grainfather

  Witam na forum po 5 latach przerwy. Herms mój poszedł w niepamięć. Teraz nie wytrzymałem i zabrałem się za warzenie na kombajnie. Sprawiłem sobie skaraplacz pary do mojej brewzilli. Czy ma ktoś z forumowiczów praktykę z takim ustrojstwem? link gdzie zakupiłem skraplacz: https://www.crafthardware.de/produkt/dampfkondensator/ jak zamontuję jakiś wyciąg to pewnie zrezygnuję ze skraplacza ale na razie będę musiał się z nim pomęczyć.
 7. Poszło na pw

 8. Atebo

  Atebo

 9. Fajna wyjściówka na dużego klona braumeistra i tanki an fermentory
 10. Z tego co się orientowałem u Bolka SPZ-10 nie jest produkowany. To zmusiło mnie niestety do zakupu innego.
 11. Idea bardzo fajna. Cieszę się z uwzględnienia Hermsa. Ciekawe w jakim stopniu da się Hermsa na SKN Zautomatyzować. Na pewno przydałoby się: - 1a. temp. HLT do ustawienia ( na sztywno ) z możliwością korekty temperatury w czasie trwania programu - 1b. różnicowe sterowanie HLT : (temp HLT wyższa o zadaną od temp. zacieru) - 1c . temp. HLT ustawiana na każdy etap osobno. - Srerowanie grzałkami z regulacją mocy - możliwość przełączenia wyjść w tryb (przekaźnik) -miałem taką możliwość w jednej wersji SPZ i z powodzeniem używałem do sterowania el-zaworem w Herms-IE - Możliwość ustawieni
 12. Z ciekawostek podaję link do nie drogiego regulatora grzałki. link
 13. Dotarł do mnie sterownik zacierania BCS-460 Czy ktoś z forum używa takiego sterownika? Chętnie zadałbym kilka pytań na temat programowania ww. urządzenia.
 14. Dotarł z USA sterownik BCS-460 Czujniki NTC 10K w drodze - pora brać się za naukę programowania. Czy ktoś korzysta ze sterownika zacierania BCS? Chętnie zadałbym kilka pytań.
 15. Mieszadło z allegro kiedyś za 50 zł. A obudowa z grzałką i termostatem też kiedyś na jakimś portalu za nie dużo kupiona.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.