Jump to content

piwowarmlody

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 1. Witaj Dorota Wprowadzicie kegi 5litrowe? Jak tak to kiedy? Pozdrawiam!
 2. quraqus Witaj, kiedy dostępny będzie Filtrator z oplotu ?
 3. Mogę Ci odsprzedać elegancko zapakowaną jedynkę. Będziesz miał elegancko zapakowaną 10 Przepraszam, miałem coś dopisać zero problemów lecz tego nie zrobilem . I nie wiem dlaczego nie usunałęm tego zero ale cóż, sklep godny polecenia!
 4. Paczka doszła. Zamówione we wtorek o ~21 dziś paczka u mnie w domu o 15:20. Elegancko zapakowane zero. Polecam, napewno nie raz jeszcze wezme Dorota
 5. Po 1.. Piwo po przelaniu powinno przebywwać z tydzień w temperaturze pokojowej. Po 2.. Butelki z wanny z wody i z lodowki wyjmij do temperatury pokojowej. Po 3.. Jeżeli warka nie jest skażona to kwasnota spadnie wraz z czasem. Mniej stresu a więcej luzu. Też jestem po 1 warce z kita, wczoraj przelewalem do butelek. Pozdrawiam!
 6. http://browamator.pl/szczegoly.php?grupa_p=6&przedm=1333854 ?
 7. Zamieszanie łyżka tego uwazam, ze jest podstawą!
 8. No to są elementy , male kawaleczki chmielu więc faktycznie ja bym jednak juz sie za to nie brał. Po prostu do kompostu czy gdzie chcesz i po sprawie . Rezygnacja wyjdzie Tobie na dobre. Zgodzi sie ktoś?
 9. Według mnie możesz trochę podtrzymać by faktycznie tego piwka jak najwięcej ucieklo . Ja bym wyciskal każdy ml na wagę złota prawda? lecz ostrożnie . Pozdrawiam!
 10. Zamówione 16.02 a pake dostałem 24.02. Jak będę chciał coś znów zamówić to zrobię to wczesniej lub zakupie u konkurencji .
 11. Sklep prezentuje się naprawde dobrze. Następnym razem u Was zrobie zakupy napewno nie pozałuje. Pozdrawiam !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.