Jump to content

pepe11

Members
 • Posts

  382
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pepe11

 1. Robiłeś próbę jodową ? mętność może wynikać z obecności skrobi
 2. pepe11

  pepe11

 3. Odświeżam Sprzedam chmiel zbiór 2016 Centennial Amarillo Willamette Simcoe Mosaic Cascade Tomahawk Warrior Citra Chinook tel. 607 235 197 Opakowania 5kg Cena z kontraktu Browamator , koszt wysyłki po naszej stronie . Płatność , przedpłata na konto.
 4. Cześć Niestety do grupy nie ma kontaktu , wyskakuje błąd linku czy coś takiego .
 5. Sprzedam chmiel zbiór 2016 Centennial Amarillo Willamette Simcoe Mosaic Cascade Tomahawk Warrior Citra Chinook tel. 607 235 197 Opakowania 5kg Cena z kontraktu Browamator , koszt wysyłki po naszej stronie . Płatność , przedpłata na konto.
 6. Informacje o złych płatnikach powinny być publicznie dostępne . Nie ma powodu żeby chronić takich ludzi i narażać kolejne browary na straty.
 7. Sporo , nawet w pięknym mieście Krakowie taka jest .
 8. Może by tak założyć temat z hurtowniami , pubami które zapominają zapłacić za towar , nie odbierają telefonów , nie odpisują na maile ? Państwo nas łupi daninami nie stać nas na ludzi żerujących na cudzej pracy.
 9. jak będziesz lał to piwo przez tydzien lub > to normalne , że przy tym ciśnieniu i temperaturze CO2 rozpuści się w piwie i da betonową pianę z odrobiną piwa na dnie tak nawiasem , po co podpinasz to coś ? Znam lepsze sposoby na umartwianie.
 10. na bank emigrują z butelki przed nalaniem
 11. telewizja publiczna to jest w UK u nas jest dotowana przez publiczność
 12. Celnik ( ze 30 lat w firmie ) rozkłada ręce nie wie nawet gdzie mam warkę zgłosić , co napisać burdel przy tym to świątynia
 13. pewnie powinienem napisać - braku pozytywnego testu jodowego pozdrawiam. ( pozytywnego dla zacierającego , negatywnego dla skrobi )
 14. w takich chwilach zwątpienia myślę sobie , zanim ,, kraft '' przetestuje 120 odmian papryki ja nauczę się robić pilsa . To działa.
 15. Robisz to domowo . Czyń swoja powinność , jeśli kontraktowcy dzielą jedną warkę na - orzechową , migdałową , kiwi seasoned in a barrel , dlaczego nie ? Ale czy na pewno o to chodzi ?
 16. sprawdzałeś zatarcie ? Zmętnienie to częsty efekt braku testu jodowego potwierdzam , zacieranie w tej temperaturze to proszenie o słabą pianę.
 17. o ile w tym sterowniku zaznaczysz wartość histerezy która jest regulowana
 18. BGSA lubi wysokie temperatury nawet 26 stopni
 19. Cóż, w takim razie proszę moderatora forum o przeniesienie mojego wątku do adekwatnego dla niego działu. A do tego czasu proszę wszystkich o rzeczowe i konkretne odpowiadanie, pisanie i pomaganie w sprawie, której wątek dotyczy. Z góry dziękuję Rozjaśnienie barwy piwa oraz nadanie mu łagodniejszego smaku - aby uzyskać to pierwsze zapewne płatków nie potrzebuję ale aby uzyskać to drugie to już raczej tak. Jest duża różnica między tymi drożdżami a Mangrove Jack's M47 Belgian Abbey, które pierwotnie wybrałem? Belgi tylko na płynnych drożdżach , przy tej gęstości starter
 20. Ooo jakie to ciekawe, że Unia potrafi wprowadzać produkty spożywcze, bez podania producenta i składu z czego to piwo "uwarzono" (pomimo tego co nasz rząd chciałby wprowadzić w celu ochrony konsumenta). Potwierdza to fakt, że unijne rządy wchodzą w całkowite detale handlu, doprowadza to do tego, że skompromitowani producenci mogą zacząć się "ukrywać", aby wepchnąć chłam na rynek, produkt z niewiadomym składem (kod kreskowy także bez podania kraju pochodzenia)... Świat schodzi na psy... W tym dzikim kraju na etykiecie najlepiej podawać minimum cała horda urzędasów tylko czeka żeby Ci wlepić kary za - skład zamiast składniki 500 zł za ekstrakt lub alkohol nie zgodny z napisanym o 0,10 % ponad dozwoloną normę , uwaga 5x wartość partii towaru za pominięcie składnika lub podanie takiego którego nie ma ( pomyłki się zdarzają ) 10X wartość rocznej produkcji wyrobu
 21. przepraszam , pytanie nie do mnie ale Mosaic ma potencjał single hoop na nim daje radę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.