Jump to content

ro_y

Members
 • Content Count

  188
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About ro_y

 • Birthday 09/29/1965

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Lichy Browar
 • Rok założenia
  2008
 • Liczba warek
  161
 • Miasto
  Kielce

Kontakt

 • Imię
  Robert

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do kiedy będą zweryfikowane opłaty i potwierdzenie otrzymania piw?
 2. Ja też nie mam konta na FB, ale jakoś sobie poradziłem. A co do logowania to zapytaj organizatora.
 3. Po co Ci wyniki eliminacji, skoro na FB są już wyniki konkursu.
 4. ro_y

  ro_y

 5. Wszystko dotarło w całości, nagrody pierwsza liga, dyplom ekstra zabezpieczony dotarł bez jednego zagięcia. Gratuluję wszystkim finalistom.
 6. Też bym widział coś takiego u siebie na ścianie. dzięki.
 7. Witam. wygląda to następująco e-prezes - 2x Herkules ASadam - 2x Herkules ArekM - 2X Herkules + 2x Magnum Misio - 1x Herkules + 1x Magnum Sylwester87 - 1xHerkules + 1x magnum DonBeer - 2x Herkules Na PW prześlę nr konta do przelewu.
 8. Ozcywiście, że suszony, w inny przypadku już dawno byłoby po chmielu. Czekoladowego FES-a i IPA, Fes jak to stout, natomiast IPA po burzliwej i jestam bardzo zadowolony przynajmniej na chwilę obecną.
 9. Najtaniej chyba byłoby, przy pomocy paczkomatów InPost, około 10,50złza małą paczkę. Na portalu Furgonetka.pl pokazało mi, że za paczkę 60x30x20 10,50zł. W taką paczkę zmieszczę cztery woreczki
 10. Witam. Nam do odsprzedania chmiel "Herkules" i "Magnum", prosto z plantacji w górach Świętokrzyskich. Wziąłem to z myślą, o piwowarach lokalnych, ale rynek lokalny nie jest zbyt chłonny. Herkules - 1,5kg Magnum - 1,2kg Pakowałem wszystko w woreczki strunowe 150g każdy, i proponuję cenę 6zł. za woreczek plus niestety koszt przesyłki. Może ktoś będzie zainteresowany. Dodam,że plantator używa tylko nawozów naturalnych.(przynajmniej tak twierdzi). Pozdrawiam
 11. Już jest, wystawili wczoraj o 20, a ja nabyłem je dzisiaj, jakiegoś wielkiego zaiteresowania nie widzialem.
 12. Ja też byłem zawiedziony , ale z samego rana chciałem wyjaśnić całą sytuację, dzwonię, i co?, i JEST pani poszła i sprawdziła na pólce. Więc można pędzić jeszce raz.
 13. Co prawda nie dostało się moje piwo do finału, ale okrojonej, tj. eliminacyjnej metryczki nie dostałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.