Jump to content

calebns

Members
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Cesarsko-Królewski Browar Forteczny
 • Rok założenia
  2010
 • Liczba warek
  100+
 • Miasto
  Kraków

Recent Profile Visitors

932 profile views
 1. Ostatnio wpadło mi w ręce trochę kawałków siatki. Jeśli ktoś chciałby kupić, proszę o informację tutaj bądź na PW. Parametry: Wymiary: 500x400mm Grubość nici: 100µm Średnica otworu: 50µm Powierzchnia otwarta: 55% Materiał: bezbarwny, bezzapachowy PE Cena: 15 zł / szt Sposób dostawy: Poczta Polska/Inpost Koszt dostawy: list zwykły: 2,60 zł (nieubezpieczony, bez możliwości śledzenia) polecony: 5,20 zł paczkomat: 9,00 zł Stan: nowy Oceń stan: 5
 2. Kupię skrzynki na butelki 0.5L. Potrzebuję w sumie około 10szt. Kolor, model marka - dowolne, piwu nie robi różnicy Najchętniej w południowej lub zachodniej części Krakowa lub w Nowym Sączu.
 3. Oddam gęstwę Fermentis Abbaye, pierwsze pokolenie, zbiór 08.07.2016. Miejsce odbioru: Kraków, Kliny.
 4. Kolega majk zwrócił uwagę na błąd w opisie - dzięki!. Siatka ma średnicę otworu 200um, czyli dokładnie taką samą jak siatki w poprzednich zamówieniach jak i opisana w tytule watku. Dwie osoby zrezygnowały z zamówienia, ponadto dostałem nową porcję ścinek siatki, więc aktualnie dostępne jest 10szt. Dla ścisłości: Parametry: Wymiary: 500x400mm Grubość nici: 100µm Średnica otworu: 200µm Powierzchnia otwarta: 55% Materiał: bezbarwny, bezzapachowy PE Cena: 15zł
 5. Została 1szt, zaraz wszystkim zainteresowanym powysyłam PW z danymi.
 6. Mam do sprzedania kolejną porcję siatek. Tym razem 20szt Parametry: Wymiary: 500x410mm Grubość nici: 100µm Średnica otworu: 50µm Powierzchnia otwarta: 55% Materiał: bezbarwny, bezzapachowy PE Cena: 15zł
 7. Pomysł fajny, szkoda tylko, że na tak badziewnym module. Chcieliśmy go użyć w robocie do pewnego urządzenia i za chiny ludowe nie chciał działać stabilnie. Ot, raz na jakiś czas sam z siebie się resetował, szczególnie przy większym obciążeniu WiFi - jakość SDK od Espressifa (espresyfa) pozostawia wiele do życzenia. Do zabawy jest super, ale obawiam się o jego stabilność w kontekście Twojego sterownika, który powinien działać niezawodnie. http://flashgamer.com/hardware/comments/esp8266-and-stability
 8. Wszystkie siatki postaram się wysłać dzisiaj wieczorem ewentualnie jutro rano.
 9. Dzisiaj zmierzyłem dokładnie siatkę i jej wymiary to 50x42.5cm. Przepraszam za błędną informację i proszę o sygnał gdyby ktoś z tego powodu rezygnował z zakupu.
 10. Rezerwuję po jednej sztuce dla: zibi666 frc emsc amap yarrro ThoriN G.R.E.G Lutek82 tommy nike21 Znaczy to, że wszystkie już sprzedane. Odezwijcie się proszę i podajcie adres i sposób wysyłki a ja prześlę numer konta. Cena 1szt to 15zł plus koszty przesyłki (do wyboru): - polecony priorytet 5,50zł - polecony zwykły 4,50zł - list zwykły 2,00zł (brak śledzenia, wysyłam na odpowiedzialność kupującego)
 11. Posiadam kolejną porcję siatek, tym razem 10 sztuk. Wymiary: 50x45cm Cena: 15zł/szt
 12. To ja polecę http://allegro.pl/wiertlo-stozkowe-stopniowe-hs-tytan-4-32mm-wiertla-i5028804627.html Podpatrzyłem u Jankesów i kupiłem z przeczuciem, że stępi się już przy pierwszym otworze, ale cały czas służy mi dzielnie. Wierci we wszystkim, łącznie z robieniem otworów w KEGu (1 otwór to 2-3 minuty pracy). Jedyna uwaga to taka, żeby używać naprawdę wolnoobrotowo, np. podpinając do wkrętarki. Trzeba mieć na uwadze, że to jest typowy chiński szmelc i jeśli powierzchnia za bardzo się rozgrzeje, to wiertło momentalnie traci ostrość. Niemniej, używając delikatnie i z głową, spokojnie wywierci kilkadziesiąt dziur w KEGach.
 13. Jeśli potrzebujesz to spróbuję zrobić zdjęcia w weekend. Tyle, że tu nie ma żadnych cudów. Używam po prostu FD z piwniczki http://piwniczka.org/falszywe-dno-315cm15mm-nierdzewka-p-397.html owiniętego siatką. Kolega @pijany zarezerwował przez PW, więc została 1szt. Dzisiaj wieczorem wyślę wszystkim zainteresowanym szczegóły.
 14. Mam kolejny zestaw "ścinek" siatek. Tym razem ich wymiary to 50x45cm, do sprzedaży mam 6szt w cenie 15zł/szt. Z racji, że minęło już trochę czasu od poprzednich deklaracji, proszę wszystkich chętnych o rezerwację w tym wątku. Będę na bieżąco potwierdzał dostępną ilość.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.