Jump to content

Ferguson

Members
 • Content Count

  236
 • Joined

 • Last visited

About Ferguson

 • Birthday 01/19/1985

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Profesja / Browar Siódemka
 • Miasto
  Wrocław

Kontakt

 • Imię
  Michał

Recent Profile Visitors

877 profile views
 1. Ferguson

  Ferguson

 2. Alea iacta est ...

 3. Gratki dla BG'sa, znaczy Rafała oraz pozostałych laurelatów.
 4. 1. Marusia, damska M 2. Slavoy, męska XL 3. Karczmarz, męska XL 4. Sirvantes, męska XL 5. Undeath męska XL 6. Malwina, damska M 7. jabol XL 8. Katarzyna M 7. Regius męska M 8. Pinka damska M 9. Xenocyd, męska L 10. Bzdzionek, męska XL 11. Ciafu damska L 12. Michał męska L 13. Piotr Musielak męskia L 14. Mariusz Musielak, męskia XL 15. leszcz007 męska XL 16. Syja77 damska XL, 17. Szuwar 71 męska XL 18. Szuwar 71 damska M 19. BeerGrill, męska XL 20. Bimbelt, męska L 21. Andy, męska XXL 22. Pomorzanin, męska XL 23. Bart3q, męska L 24. sefs, męska M 25. zorbescu, męska
 5. Jest już znany termin BV 2014?
 6. Dzięki wszystkim za spotkanie no i mam nadzieję, że cała forma spotkania zaspokoiła w pewnym stopniu potrzeby WIPów. Napewno popracujemy by całość przebiegała bardziej sprawnie no i by każdy mógł wynieść dużo wiedzy Co do piw, to nie miałem okazji próbować wspomnianego Stout'a. Ale w pamięci zapadało mi Jałowocowe. Mam już kontakt z kolegą, który to uwarzył więc mam nadzieje zdobyć jedną butelkę. Z piw które dostałem, muszę pochwalić ESB Undeatha o to co udało mi się wyciągnąć z degustacji. Aromat: Dosyć intensywny, na pierwszym planie umiarkowany aromat chmieli angielskich, bardz
 7. Wszystkie maile, które zostały zgłoszone zostały poprawione. Jak ktoś nie dostał maila z podsumowaniem to znaczy, że nie mogłem się rozczytać. W takiej sytuacji PW do mnie lub Marusi.
 8. Hej nie długo ujawnimy szczegóły dot. wczorajszego spotkania. Na razie musisz uzbroić się w cierpliwość Co do spotkania motywem przewodnim jest Stout z okazji zbliżającego się święta http://www.stoutday.com/ Oczywiście jak nie masz piwa w tym stylu lub chcesz po prostu przynieść Amber'a to nie ma sprawy. Co do szczegółów spotkania to także nie długo je podamy.
 9. Ok przesłałem plik z adresami. Przesłałem także krótkie podsumowanie wczorajszego spotkania. Jeżeli ktoś nie otrzymał PW, maila to pisać. Nie ma ludzi nie omylnych. Pomimo starań nadal są błędy w adresach. Więc forma komunikacji to w tym momencie Nasz priorytet. Nie długo pojawi się już oficjalny komunikat.
 10. Dzięki za wczorajsze spotkanie, frekwencja naprawdę duża a przecież nie każdy mógł dotrzeć. Dziś wieczorem postaram się wysłać maila podsumowującego wczorajsze ustalenia.
 11. Swoim bolidem wczoraj byłeś nieźle ... Przypominam o długopisach Bo zawsze jest z tym problem. A zostałem poproszony, to się wczoraj przypomniałem.
 12. Jutro mam zamiar potwierdzić godzinę 15 jako początek spotkania. Taka godzina daje możliwość powrotu o normalnej porze do domu, w szczególności dojeżdżającym. Oraz chyba większość w poniedziałek wstać musi Jeżeli ktoś nie może być punktualnie, nie musi się martwić na pewno całość się przeciągnie
 13. Pewnie w innych wątkach już wiele osób o tym pisało, także na miejscu pewnie będzie masę znajomych mord
 14. niestety ja niedziele mam już zaplanowaną, ale będę was wspierać myślami
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.