Jump to content

pinio113

Members
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

About pinio113

 • Birthday 09/11/1974

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  W trakcie wymyślania ;)
 • Rok założenia
  2012
 • Liczba warek
  5
 • Miasto
  Łódź

Kontakt

 • Imię
  Przemek
 • Komunikator
  gg 40564505
 • Strona www
  http://brak
 • Skype
  kabar997

Recent Profile Visitors

605 profile views
 1. Nie mam aż takich ilości, papier cenniejszy od złota.
 2. Tak ale trochę za późno. Za kilka miesięcy będzie tego pełno.
 3. Witam, mój znajomy szyje maseczki jednorazowe, w tych dziwnych czasach ( allegro 10 szt. 100 zł ) jeżeli ktoś by potrzebował mogę zaproponować je w cenie 40 zł. za 10 sztuk. Zapraszam do kontaktu na priv. Włóknina polipropylenowa. maski.biuro@gmail.com
 4. pinio113

  pinio113

 5. Crosis to ja napisałem o niszowym hobby a trzy linijki niżej " tylko, że to w sumie normalne procesy gospodarcze". A tutaj mamy kilka punktów widzenia ( klient, Strzegom, sklepy ). My jako klienci będziemy zadowoleni sklepy nie i to jest normalne. Ciekawe tylko czy to się nie odbije czkawką dla samej firmy Strzegom, mam nadzieję, że nie. P.S. A jeżeli to co napisał Fidel wyżej jest prawdą to w sumie zbyt dużo się nie zmieni. Zakupy w Strzegomiu dotyczą dużych piwowarów i jeżeli robili to wcześniej to dużej różnicy nie będzie.
 6. Oczywiście, że masz rację tylko że sieciówki się rozwijają a sklepy osiedlowe mają spadki obrotów i to jest niestety fakt. Kupujemy ciuchy "made in China" i znam osobiście kilku właścicieli szwalni, którzy musieli zlikwidować biznes m.in. moi rodzice. Jeżeli detaliści w większej ilości zaczną kupować słody w Strzegomiu sklepy internetowe przestaną od nich kupować ( przynajmniej ja bym tak zrobił na ich miejscu ). Jeżeli Strzegom zacznie mieć mimo tego większościowy udział w naszym niszowym rynku to odpadną najsłabsze sklepy. Nie sądzę, że upadną wszystkie bo każda upadłość sklepu to zwiększenie dochodów dla innych. Dla nas oznaczałoby to zmniejszenie konkurencji i niestety wyższe ceny na inne produkty. Tylko, że w sumie to normalne procesy gospodarcze.
 7. Tylko, że to co pisze WiHuRa dotyczy nie tylko piwowarstwa ale w sumie każdej działalności biznesowej. Czy wszyscy kupujemy spożywkę w małych sklepach osiedlowych omijając tańsze ( najczęściej ) sieciówki, czy wszyscy kupujemy produkty wytwarzane w Polsce żeby nie upadały zakłady bo przekłada się to na całą gospodarkę? Konkurencja i zmieniające się warunki biznesowe to raczej norma w zdrowej gospodarce. Przetrwają ci, którzy najlepiej się dostosują.
 8. :smilies: I przypomniała mi się sytuacja sprzed kilku dni. Zobaczyłem wpis Wiktora o warzeniu pokazowym jutro w Łodzi i hurra zobaczę coś fajnego. Szkoda tylko, że wpis był 14.09 a ja zobaczyłem to trzy, cztery dni później. Ale to w sumie "mea culpa", trzeba było śledzić wątek na bieżąco.
 9. Witam kolejną osobę z Łodzi.
 10. Również sypię po 4 g. cukru ( miarkę z biowinu na 0,5 litra ). Żeby było trochę prościej Ci doradzać opisz jak najdokładniej proces, jakie piwo z czego i jak robiłeś, jak i ile fermentowałeś, jakie drożdże. Możesz sprawdzić stopień nagazowania w innych butelkach ( nad wanną, zlewem ) i w razie potrzeby pospuszczać gaz ( jest to opisane w kilku wątkach ). Można mieć nadzieję, że to tylko pęknięta butelka ale granaty mogą narobić kłopotu, więc trzeba sprawdzić ( opieram się na opisach innych kolegów ). Powodzonka.
×
×
 • Create New...