Jump to content

pershi

Members
 • Content Count

  691
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pershi

 1. Przy okazji można odebrać butelki zwrotne i/lub bezzwrotne.
 2. Witam, Niestety nie ma widoków na powrót do warzenia , dlatego sprzedaję butelki na krachle. Zielone po grolschu lub brązowe po niemieckich piwach np Haker Pschorr. Cena za sztukę 1 zł. Ilość 47 Grolsch plus jedna litrowa i około 18 brązowych 0.5 litra Odbiór osobisty w Zakopanem między 8 a 30 sierpnia.
 3. Oddam butelki, bezzwrotne i zwrotne. Zielone i brązowe, niemyte niektóre z etykietami. Nie wiem jakie ilości dokładnie mam do oddania. W Rokicinach ponad 400 szt. W Zakopanem 100 szt. Tylko odbiór osobisty.
 4. pershi

  pershi

 5. Nie narzekałem jak go używałem na rozdrobnienie ziarna. Nawet trochę słodu przez niego przeszło (około 250 kg). Tylko bardzo długo trwało ześrutowanie standardowego zasypu. Nawet godzinę. Przystawka dalej sprawna, tylko browar już nie funkcjonuje.
 6. pershi

  lol :)

  http://paczaizm.pl/piwny-vloger-oczekiwania-vs-rzeczywistosc-tomasz-kopyra-piwo-vip/
 7. Cyferki to miesiąc i rok produkcji wiaderka. Co do szkodliwości to nie wiem, ale ja bym nie zastosował do fermentacji pojemników bez atestu.
 8. Mam pytanie: Jaką wydajność uzyskiwał Kolega na tym sprzęcie?
 9. Zapraszam chętnych po odbiór butelek po piwie, różnego rodzaju. Mam do oddania ponad 500 butelek, nie wiem dokładnie ile. Odbiór osobisty w Rokicinach lub Zakopanem. Ogłoszenie ważne do czwartku.
 10. Notowałem każdy wydatek związany z warzeniem. Na sprzęt poszło 2100. Troszkę "odzyskałem" rozprzedając sprzęt.
 11. Dużo warzyłem metodą BIAB, tylko że ja miałem worek poliestrowy. Używałem go do garnka 30 litrowego na palnik i w kociołku lidlowskim. Można będzie uzyskać 20 litrów wybicia na tym sprzęcie. Tylko czym planujesz "uszczelnić" kosz?
 12. Sprzedaję tylko razem, w podanej cenie. Wymiary niestety nie znam i nie mam jak zmierzyć. Na pierwszym zdjęciu widać, że pasuje do kociołka.
 13. Widzę że narobiłem bałaganu. Na razie ten temat nie aktualny. Zapraszam tutaj: http://www.piwo.org/topic/16896-sprzedam-kociolek-z-filtratorem-i-chlodnice-z-rurki-miedzianej/
 14. Kociołek z chłodnicą w cenie 150 zł plus 20 zł koszty wysyłki. Oferta ważna do 8 lutego 2015 godzina 22:00.
 15. Kociołek 29 litrów 1.8 kW. Obejście na zabezpieczeniu termicznym. W pokrywie wycięty otwór na spiralor 100 mm. Elementy metalowe zaworu ze stali 316, jednak sam zawór to zwykły kranik kulowy. Chłodnica miedziana z rurki 8 mm LPG, 10 mb. Podłączone węże prysznicowe. Zdjęcia kadzi warzelnej, która z powodzeniem może służyć do zacierania i filtracji: Cena 150 zł plus koszty wysyłki 20 zł. Oferta ważna do 8 lutego 2015 godzina 22:00.
 16. A czy ta sonda nie powinna posiadać trzy przewody do podłączenia? Dwa od zasilania i data. Tak przynajmniej jest w sterowniku Bolecki.
 17. Zdjęcia kadzi warzelnej, która z powodzeniem może służyć do zacierania i filtracji:
 18. Rozbijam zestaw: Sterownik Bolecki razem ze skrzynką, różnicówką i okablowaniem 300 zł Kadź zacierno-filtracyjna z mieszadłem, silniczkiem i zasilaczem 200 zł Kadź warzelna 150 zł plus wysyłka kurierem 20 zł. Pozostałe elementy do ustalenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.