Skocz do zawartości

Bartek

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Warki Bimbra

  Bimber z okazji urodzin życzę, aby piwa nigdy Tobie nie zabrakło!
 2. Czas na realizację drugiego punktu - zakup sprzętu i produktów! Po negocjacjach z moją żonką w końcu został osiągnięty kompromis! Ja kupuję sprzęt do warzenia piwa, a moja żonka zmywarkę! Czego się nie robi dla piwka! A jeszcze jedno na pierwszy pójdzie John Bull - India Pale Ale
 3. Witam Przeglądając forum natknąłem się na kilka Twoich wpisów, które co tu dużo ukrywać trochę mi pomogły w ogarnięciu tego wszystkiego. A tak poza tym to diabła się nie boję - mam spory zapas w"ó"dy święconej!
 4. Wszystko realizuję według wcześniej założonego planu tz.: - przegląd literatury, internetu i wszystkich dostępnych informacji na temat domowego piwowarstwa, - zakup niezbędnego sprzętu i produktów, - praca nad pierwszą warką, - leżakowanie z piwkiem, - degustacja. Na pierwszy rzut pójdzie brewkit - John Bull Lager. O moich doświadczeniach podczas warzenia będę informował na bierząco! Sam jestem ciekaw jak mi to wszystko wyjdzie. Co ja mówię, MUSI wyjść, bo człowiek nie wielbłąd, pić musi!
 5. Witam

  Nie bójcie się o mnie, przerazić to się nie przerażę. Bo jak mówił Jurek Kiler - trzeba być twardym, a nie miętkim
 6. Witam

  Przestałem pić piwo ponieważ mięsień piwny się rozrastał A tak poważnie to obiecałem sobie, że kolejnym piwem jakie wypiję będzie piwo, które zrobię osobiście!
 7. Witam

  Z nowym 2008 rokiem postanowiłem zaprzestać picia piwa, a rozpocząć jego domową produkcję! Jak mi to wyjdzie to się dopiero okaże! Browarnicy pamiętajcie o jednym - Piwo bez chmielu, masło bez soli, koń bez ogona, kobieta bez cnoty jednakową mają wartość! Oby tego chmielu nigdy Wam nie zabrakło! Pozdrawiam
×