Jump to content

CZEJEN

Members
 • Posts

  82
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Bunkier
 • Rok założenia
  2011
 • Miasto
  Gliwice

Kontakt

 • Imię
  CR
 • Strona www
  http://forum.hemispheres.pl/

Recent Profile Visitors

2337 profile views

CZEJEN's Achievements

 1. CZEJEN

  CZEJEN

 2. Firma Fermentis opublikowała broszurkę pt. Tips And Tricks na portalu Calameo http://www.fermentis.com/brewing/craftbrewing/tips-tricks/
 3. Sam sprawdzałem , ale po niemiecku wyszło Tłumacz gogle? Wczoraj podczas warzenia w garażu, nie wiedzieć czemu przypomniała mi się ta właśnie wymiana zdań, którą to sprowokował rozsypany treber. Przy sprzątaniu dowiedziałem się CZEMU .
 4. Koniec końców bardzo fajne dwa Alty wyszły mi na tych drożdzach. Piwka pięknie się starzeją .
 5. Z 12,5 za pierwszym razem do 1,7, za drugim do 2,0 (blg).
 6. Popatrzeć to każdy lubi a potem nie ma komu strącać stalaktytów pod blatem .
 7. Aaa to zwracam honor. Niedoczytawszy zacząłem się ciskać . Co do "buractwa" kelnerów stolicy kraju związkowego, to nie bierz sobie tego do serca. W gruncie rzeczy to są naprawdę bardzo fajne chłopaki. Tradycja wymaga takiej a nie innej postawy. W Schluessel byłem trzy lata temu. Kelner podszedł no i z miejsca wielka afera, bo mu dupę zawracam jakimiś pytaniami co do dania, które to podano do stolika obok. Koniec końców poszedł sobie i wrócił z tym ichnim altem w sekund pięć. Wziąłem się za tego alta a że obawiałem się gwoździ jak to miało miejsce w przypadku Frankenheima, niuchałem, przepłukiwałem zęby, rozsmarowywałem na nadgarstku przytykając kułak do nozdrzy, przyglądałem się zawartości trzymając literatkę pod światło itd. Nie umknęło to uwadze personalu. Kelner jakby nie ten człowiek, do rany przyłóż . A czy wszystko w porządku, a czy może coś jeszcze, a skąd to ja, a na jak długo. Na koniec poczęstował mnie jeszcze cennymi wskazówkami i wypłacił szczere "viel Spass". Sytuacja wyjęta z pierwszego wątku filmu "gangsterzy i filantropi". W sumie Schluessel jest spoko ☺. Pytanie z innej beczki (Innego kega). Jak tam noworoczna warka?
 8. czego to josefik nie wymyśli... Muszę drożdże rozruszać na tym cienkuszu, zakładam że dojdę do Octa Taa, tyle że takiego wynalazku nie da się zabutelkować. Proponukę po schłodzeniu pokroić w kostkę i zawinąć w pazłotka.
 9. Josefikowe pianio jednak fikuśniejsze. Wygląda tak, jakby cały swój żywot czekało na te rynienki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.