Jump to content

Havran

Members
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Havran last won the day on October 29 2020

Havran had the most liked content!

2 Followers

Piwowarstwo

 • Rok założenia
  2009
 • Liczba warek
  ciągle rośnie
 • Miasto
  Węgrów

Recent Profile Visitors

1083 profile views
 1. Depozyt w końcu zaczyna funkcjonować. Aktualnie do spróbowania siedem rodzajów piwa autorstwa dwóch siedleckich piwowarów. Oczywiście zapraszam
 2. Thx za info. Witam, Niestety ciągle pracujemy nad stroną www, ale tak jak pisał Pieslav (dzięki ) info o bieżących dostawach asortymentu znajdziesz na naszym profilu facebook. Pisz lub dzwoń 883541589, chętnie udzialam informacji
 3. Sklep Biały Królik startuje od najbliższego piątku czyli 4.07.2014r, a w nim, poza ofertą piw rzemieślniczych, piwny depozyt dla okolicznych piwowarów. Sklep będzie czynny: pn-czw 10:00-18:00 pt- so 12:00-22:00 Siedlce, Bohaterów Getta 2 lok. 4. Zasady działania depozytu oczywiście do uzgodnienia z zainteresowanymi ale sądzę, że wypracowane schematy z innych miejsc, które działają, są najlepsze. Zapraszam do deponowania piwa, bo bez tego depozyt jakby nie ma sensu . Temat i listę zdeponowanych trunków postaram się aktualizować na bieżąco.
 4. Witam, już rozwiewam wątpliwości. Sam Zamek jest położony w centrum miejscowości i przystanek autobusowy jest co najwyżej 100 metrów od niego. Nie sposób ominąć. Co do komunikacji to niestety nie ma połączenia bezpośredniego Siedlce - Liw, ale za to bardzo dobre Siedlce - Węgrów i Węgrów - Warszawa zarówno komunikacją PKS jak też szybszymi i tańszymi busami. Do samego zamku prowadzi też ścieżka rowerowa Węgrów- Liw, ale to niestety rozwiązanie dla wybrańców.
 5. Czy brak emaila z potwierdzeniem dostarczenia piwa należy traktować jako spóźnienie w doręczeniu przesyłki?
 6. U mnie tekst małżonki "...w końcu dom pachnie domem..." jak warzę w kuchni mówi chyba o wszystkim.
 7. Zdecydowanie za dużo było osób żeby każdego ogarnąć. Nie widziałem, ale jak pisałem, momentami nie ogarniałem nawet w jakim etapie warzenia jestem więc tym bardziej nie ogarniałem zainteresowanych twarzy. Nie ma problemu. Szkoda, że nie wpadłeś, pewnie i "na wynos" coś by się znalazło, a tak musiałeś obyć się opowieścią o smaku . Mam nadzieję, że pozytywną.
 8. Odświeżam temat. Pokaz odbędzie się w najbliższą niedzielę w skansenie B, przy wiatraku, w namiocie PSPD. Rozpoczynam około godziny 10:00 równolegle z innymi pokazami, które będą się tam odbywały. Zapraszam zarówno tych, którzy zamierzają zacząć, po nową wiedzę i tych co już warzą na pogaduchy i wymianę doświadczeń. Coś tam do degustacji też się znajdzie. Zapraszam
 9. Wyklarował mi się wyjazd wakacyjny i w tym czasie będę na miejscu. Z tego co czytam wnioskuję, że tamat praktycznie dopięty? Chętnie się tym zajmę. Trochę pasożytniczo ale szkoda żeby impreza przepadła.
 10. Odskoczę trochę od tematu konkursu. Choć ciągle w temacie Birofilia 2012. Wybieram się na festiwal i mam dwa wolne miejsca w samochodzie. Wyjeżdżam w piątek rano i jadę trasą Mińsk Maz. - Radom - Kraków - Żywiec. Wracam w niedzielę. Jakby był ktoś zainteresowany podwózką to proszę o info na PW.
 11. Wszystko wskazuje na to, że ja. Wybieram się, mam zarezerwowane lokum i jedziemy tylko we dwoje więc miejsce się znajdzie. Jakby coś to daj znać. Aha rezerwację mam od piątku do niedzieli ale nie wydaje mi się żebyś jechał na krócej . Może wogóle rozważmy większy transport, jakiś bus czy coś. Szkoda tracić tylu godzin a chętnych na pewno się kilku znajdzie? Póki co
 12. Jak dla mnie impreza OK. Sprzęt się znajdzie, poza rollabrem oczywiście bo ten dopiero w planach. Widzę, że potrzeby co do ilości obsługi rosną . Bardzo dobrze, będzie ciekawiej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.