Skocz do zawartości

tomaszko

Members
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. tomaszko

  Podkładki pod piwo

  Fakt, beermat z założenia ma służyć do wsiąkania płynu, co czyni je chyba jednak jednorazowymi, drewniane wchłaniają zdecydowanie gorzej ale za to można ich użyć kilka razy poza tym ta unikalność! Jak to jest anteks z używaniem tych drewnianych, jak długo służy taka drewniana zanim przestaje być estetyczna?
 2. tomaszko

  Podkładki pod piwo

  anteks, fajne gadzety, u kogo robiłeś, możesz zdradzić? ew. na PW? produkują też na beermat?
 3. tomaszko

  Podkładki pod piwo

  Wysłałem zapytania, obecuję przedstawić co i jak, trochę mnie zmartwiłeś pieddro, 10 000 to ilość zupełnie abstrakcyjna w moim przypadku.
 4. tomaszko

  Podkładki pod piwo

  Wielkie dzięki za błyskawiczną odpowiedź! sprawdzę ich.
 5. tomaszko

  Podkładki pod piwo

  Witam serdecznie, Ponieważ to forum o piwie, więc być może ktoś mi doradzi. Produkuję (wielkie słowo:) ) dla satysfakcji i przyjaciół domowe piwo, chciałem z pewnej okazji stworzyć podkładki pod piwo, może polecicie mi kogoś? Chce ich mieć nie więcej niż 1000sztuk i wiem, że to niewiele dla tych co to robią...oczywiście przeszukałem internet i ceny niestety są w okolicach 1.4zł za jedną stronę w 4 kolorach i to w większości jakieś papier naklejany na tekture- ja chciałbym żeby te podkładki były na prawdziwym beermacie, offsetowe, nie jakieś powlekane, drukowane cyfrowo. Jest szansa zejść przy 1000szt poniżej złotówki? pozdrawiam
×