Skocz do zawartości

mari50

Members
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Jest dobrze, po kilku dniach nie czuć już kwasu ,jak dobrze że go nie wylałem.
 2. Witam .Popełniłem piwko Saison. Fermentacja na drożdżach Belle saison trwała 28 dni ,wydawało mi się ,że to trochę długo i pomimo że nadal bulgotało to postanowiłem zajrzeć . Oczom moim ukazał się taki oto widok. Piwo podczas przelewania na cichą było kwaśne i od razu miało pójść do kanalizy,poczekałem jednak dzień i okazało się ,że już jest lepiej jakby mniej wyczuwalny jest ten kwas. Proszę o pomoc ,czy ze zdjęć można coś wywnioskować? a może ten styl powinien być trochę kwaśny? Troszkę nie wyraźne zdjęcia ,te purchle to bańki z powietrzem.
 3. Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia

  Paczuszka u celu. Dzięki.
 4. Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia

  Do paczki już się raczej nie zmieścisz mam ful ale oczywiście zapraszam .Islandia to piękny kraj choć dziś atrakcyjny już tylko turystycznie ,niestety nie zarobkowo.
 5. Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia

  Przelew wykonany. Czekam na dostarczenie a następnie lecą na Islandię i tu będą się grzały. Wielkie dzięki za cala sprawę i za poświęcony czas.
 6. Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia

  No i fajnie. Chyba się przestraszyła,pewnie śledzą wątek. Trzeba pochwalić kolegę sprawek za zaangażowanie.
 7. Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia

  Ja czekam juz tylko na grzałki ,które później razem z innymi, niezbędnymi do warzenia piwa rzeczami będą wysłane poza granice kraju. Więc mogłyby się już powyginać.
 8. Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia

  mari50, dnia 29 marzec 2015 - 10:47, napisał: myślę że 20szt to min. aby utrzymać cenę 45zł netto/szt E tam do czerwca, mamy już 16 szt do zamówienia więc powinno pójść szybko.
 9. Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia

  Ile potrzeba sztuk żeby wykonać zamówienie w takiej cenie jak poprzednio? Jestem zmuszony zamówić ponownie ( ostatnio kupiłem 4 szt.) Na wskazany adres dotarły ale przed nimi była jeszcze długa droga , zostały wysłane na Islandię i niestety paczka zaginęła, było tam jeszcze wiele innych ( browarniczych)rzeczy w sumie na 1,5 tyś. TAKA SYTUACJA
 10. Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia

  Witam. Mam pytanie czy mógłbym się jeszcze załapać do tego zamówienia? Wiem ,że już poszło ale musiałem zapytać.
×