Jump to content

mari50

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mari50

  pompa do piwa

  Witam. Buduję gar typu brewmaster 50 litrów. Myślę ,że do cylindra wejdzie ok 15 kg słodu. Mam pytanie czy taka pompa https://pl.aliexpress.com/i/33004601752.html da radę przepompować brzeczkę przez taką ilość słodu?
 2. Witam. Zna ktoś może wymiary gara oraz cylindra Braumeistera 50 ? Chciałbym wykonać podobny o tych samych wymiarach. Z góry dzięki.
 3. Jest dobrze, po kilku dniach nie czuć już kwasu ,jak dobrze że go nie wylałem.
 4. Witam .Popełniłem piwko Saison. Fermentacja na drożdżach Belle saison trwała 28 dni ,wydawało mi się ,że to trochę długo i pomimo że nadal bulgotało to postanowiłem zajrzeć . Oczom moim ukazał się taki oto widok. Piwo podczas przelewania na cichą było kwaśne i od razu miało pójść do kanalizy,poczekałem jednak dzień i okazało się ,że już jest lepiej jakby mniej wyczuwalny jest ten kwas. Proszę o pomoc ,czy ze zdjęć można coś wywnioskować? a może ten styl powinien być trochę kwaśny? Troszkę nie wyraźne zdjęcia ,te purchle to bańki z powietrzem.
 5. Do paczki już się raczej nie zmieścisz mam ful ale oczywiście zapraszam .Islandia to piękny kraj choć dziś atrakcyjny już tylko turystycznie ,niestety nie zarobkowo.
 6. Przelew wykonany. Czekam na dostarczenie a następnie lecą na Islandię i tu będą się grzały. Wielkie dzięki za cala sprawę i za poświęcony czas.
 7. No i fajnie. Chyba się przestraszyła,pewnie śledzą wątek. Trzeba pochwalić kolegę sprawek za zaangażowanie.
 8. Ja czekam juz tylko na grzałki ,które później razem z innymi, niezbędnymi do warzenia piwa rzeczami będą wysłane poza granice kraju. Więc mogłyby się już powyginać.
 9. mari50, dnia 29 marzec 2015 - 10:47, napisał: myślę że 20szt to min. aby utrzymać cenę 45zł netto/szt E tam do czerwca, mamy już 16 szt do zamówienia więc powinno pójść szybko.
 10. Ile potrzeba sztuk żeby wykonać zamówienie w takiej cenie jak poprzednio? Jestem zmuszony zamówić ponownie ( ostatnio kupiłem 4 szt.) Na wskazany adres dotarły ale przed nimi była jeszcze długa droga , zostały wysłane na Islandię i niestety paczka zaginęła, było tam jeszcze wiele innych ( browarniczych)rzeczy w sumie na 1,5 tyś. TAKA SYTUACJA
 11. Witam. Mam pytanie czy mógłbym się jeszcze załapać do tego zamówienia? Wiem ,że już poszło ale musiałem zapytać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.