Jump to content

mari50

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 1. Jest dobrze, po kilku dniach nie czuć już kwasu ,jak dobrze że go nie wylałem.
 2. Witam .Popełniłem piwko Saison. Fermentacja na drożdżach Belle saison trwała 28 dni ,wydawało mi się ,że to trochę długo i pomimo że nadal bulgotało to postanowiłem zajrzeć . Oczom moim ukazał się taki oto widok. Piwo podczas przelewania na cichą było kwaśne i od razu miało pójść do kanalizy,poczekałem jednak dzień i okazało się ,że już jest lepiej jakby mniej wyczuwalny jest ten kwas. Proszę o pomoc ,czy ze zdjęć można coś wywnioskować? a może ten styl powinien być trochę kwaśny? Troszkę nie wyraźne zdjęcia ,te purchle to bańki z powietrzem.
 3. Do paczki już się raczej nie zmieścisz mam ful ale oczywiście zapraszam .Islandia to piękny kraj choć dziś atrakcyjny już tylko turystycznie ,niestety nie zarobkowo.
 4. Przelew wykonany. Czekam na dostarczenie a następnie lecą na Islandię i tu będą się grzały. Wielkie dzięki za cala sprawę i za poświęcony czas.
 5. No i fajnie. Chyba się przestraszyła,pewnie śledzą wątek. Trzeba pochwalić kolegę sprawek za zaangażowanie.
 6. Ja czekam juz tylko na grzałki ,które później razem z innymi, niezbędnymi do warzenia piwa rzeczami będą wysłane poza granice kraju. Więc mogłyby się już powyginać.
 7. mari50, dnia 29 marzec 2015 - 10:47, napisał: myślę że 20szt to min. aby utrzymać cenę 45zł netto/szt E tam do czerwca, mamy już 16 szt do zamówienia więc powinno pójść szybko.
 8. Ile potrzeba sztuk żeby wykonać zamówienie w takiej cenie jak poprzednio? Jestem zmuszony zamówić ponownie ( ostatnio kupiłem 4 szt.) Na wskazany adres dotarły ale przed nimi była jeszcze długa droga , zostały wysłane na Islandię i niestety paczka zaginęła, było tam jeszcze wiele innych ( browarniczych)rzeczy w sumie na 1,5 tyś. TAKA SYTUACJA
 9. Witam. Mam pytanie czy mógłbym się jeszcze załapać do tego zamówienia? Wiem ,że już poszło ale musiałem zapytać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.