Jump to content

Infam

Members
 • Posts

  685
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Infam
 • Rok założenia
  2005
 • Liczba warek
  92
 • Miasto
  Warszawa

Kontakt

 • Imię
  Krzysiek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Infam's Achievements

 1. Infam

  Infam

 2. Tomku, wszystkiego co najlepsze!
 3. Dorotko, wszelkiej pomyślności i szczęścia!!! Maja i Krzysiek
 4. Oby był to zapis dotyczący jedynie wizerunku zwycięzcy. Wyłączność może wyłączyć nie tylko zwycięzcę ale i GŻ. Ale nie snujmy takich czarnych scenariuszy bo po prostu nie mają prawa zaistnieć. Jestem pewien, że jeśli decydenci GŻ poważnie podejdą do tej kwestii (a przecież inaczej być nie może) to piwowar z tytułem GCh nie będzie musiał wybierać mniejszego zła. Spokojnie, nikt sobie nie strzeli w kolano. A jeśli się mylę to zapewne piwowar wybierze właśnie mniejsze zło. Wtedy będzie ktoś kulał. W tym całym nakręcaniu się zapomnieliśmy o jednym. To dzięki GŻ PSPD ma szansę działania i usamodzielnienia. Odniosę się jeszcze oczywiście do poniższego: Ja jeszcze nie zdążyłem się zapisać do PSPD, a już trza się wypisywać . Nie musisz. Kto Ci to powiedział, że musisz, skoro się nie zapisałeś?
 5. Jacku, samych wyjątkowych, rewelacyjnych warek. Twoje zdrowie!!! 01.04. - fajna data urodzin ;-)
 6. (fermentacja z dodatkiem ekstraktu w proszku 50% i glukozy 50%) Refermentacja? A jak oceniasz jakość piwa (porównując to, co uzyskujemy z puszek różnych producentów)?
 7. Ignac, Shayboos Wszystkiego Najlepszego!
 8. Jacku, wszystkiego najlepszego! Twoje zdrowie!
 9. Tak, zgadza się. Piękne podziękowania! Piję za Wasze zdrowie GCh sprzed dwóch lat i oczywiście tegorocznym GP. Janku, Twojego podwójnego Bock'a niestety już od dawna nie mam.
 10. Właśnie, nie napisałem o tym. W chwili obecnej wiem jedynie o premierze w Warszawie (nie mam jednak spisu konkretnych sklepów sieci Alma). Piwa dostępne będą również w innych miastach (ale nie mogę potwierdzić od kiedy)
 11. Już jutro piwo uwarzone w Browarze Ciechan na bazie receptury Czesława Dziełaka i pod jego ścisłym nadzorem poleje się w następujących lokalach: Kufle i Kapsle, Chmielarnia, Piw Paw, Po drugiej stronie lustra, Spiskowcy rozkoszy. Jutro również piwo dostępne będzie w sieci Alma. Za kilka dni kolejna premiera piwa wg receptury tego samego Piwowara. Aromat i smak porównamy więc niebawem.
 12. Stasiek, to niesamowite! Dwa dni temu oceniałem tą pszenicę ale dawałem jej co najwyżej pojedynczy pkt w klasyfikacji PSPD a tu proszę, drugie miejsce. Jestem zbyt krytyczny. I to przed panującym Waldkiem. A AIPA? eeeh. A Chorzów, Cieszyn, W-wa i nie wiem co jeszcze. Ale będzie, oby nie zapeszyć. AIPA 114 mam w lodówce. To chyba ten? Szkoda, że nie oceniłem przed wynikami poznańskiego. Teraz to ja sobie mogę oceniać. Pilsnera mi nie dałeś to nie ma pudła. Jeśli są chętni przed następnym konkursem to jestem do dyspozycji. Pudło murowane. GRATULACJE DLA WSZYSTKICH LAUREATÓW!!!
 13. To kwestia z naszej wycieczki do Browaru Ciechan (nie ma na piwo.org tego tematu). Po zwiedzaniu poszliśmy coś zjeść. Małe zamieszanie i nie miałem swojego dania, któryś z kolegów się pomylił. Ale to drobnostka. Przeprosiny przyjęte, nic się nie stało.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.