Skocz do zawartości

andrace

Members
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O andrace

 • Urodziny 18.10.1992

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  AH
 • Rok założenia
  2010
 • Liczba warek
  ok. 25
 • Miasto
  Jeńki
 1. andrace

  andrace

 2. andrace

  BroWarmiacy do wspólnego kufla!

  Ok, będę.
 3. andrace

  BroWarmiacy do wspólnego kufla!

  Witam. Obecnie studjuję w Olsztynie i zabieram się do pisania pracy inżynierskiej. Na temat wybrałem "Porównanie jakości piw koncernowych i rzemieślniczych dostępnych na polskim rynku". Chciałem to zrobić na zasadzie biorę 3 piwa w różnych stylach np. lager, pszeniczne, koźlak z dużego browaru np. Żywiec i do tego w tych samych stylach piwa z browarów rzemieślniczych. I tu pojawia się moje pytanie, czy znacie może browary rzemieślnicze których piwa można kupić w Olsztynie lub przez internet które warzą bardziej popularne style (sprawdzałem Pinte, Alebrowar ale mają dość rzadkie style i cieżko dobrać do nich koncerniaka)? I kolejne pytanie, czy ktoś z was byłby zaiteresowany oceną sensoryczną piw przy uproszczonym arkuszu (nie jak podczas zawodów), ocena odbyłaby się na UWM termin do dogadania?
 4. andrace

  Chłodnica z rury nierdzewnej karbowanej

  Może ktoś próbował czy wężownica z nierdzewki byłaby w stanie utrzymać temperaturę w fermentowanym piwie (ok. 120l) gdy temp. otoczenia będzie 5 stopni wyższa? Baniak w którym stałoby piwo to baniak po mleku z tego co wiem jest trochę izolowany. Woda krążyła by z obiegu zamkniętym, a zbiornik z wodą stałby w lodówce na której ustawiona byłaby odpowiednia temperatura.
 5. andrace

  Chłodnica z rury nierdzewnej karbowanej

  Chodzi o chłodnicę z nierdzewki karbowana a wybicie warki tak ok 40 litrów
 6. andrace

  Chłodnica z rury nierdzewnej karbowanej

  Czy ktoś może wie czy wężownica 10 metrowa będzie skuteczniejsza od 7 metrowej na tyle żeby warto było wydać ok. 40 zł więcej?
 7. andrace

  BroWarmiacy do wspólnego kufla!

  Po Nowym Roku i ja będę mógł.
 8. andrace

  BroWarmiacy do wspólnego kufla!

  Mi następny weekend odpada jadę już w czwartek żeby trochę piwa naważyć bo mam już zaległości.
 9. andrace

  Browar AH

  Browar AH
 10. andrace

  BroWarmiacy do wspólnego kufla!

  Kurde niestety dopiero zajrzałem, a już plany mam. Możne następnym razem się uda, a przypadkiem nie miało być spotkania przed świętami jakoś?
×