Jump to content

misiu36100

Members
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

 1. czy to kolejna prowokacja' date=' czy ty już tak masz? :rolleyes:[/quote'] Nie wiem josefik postaw diagnoze i wypisz recepte + L4.
 2. Pytanie jaka jest różniac cenowa taniej kupować poszczegulne komponenty pod każdy rodzaj ważonego piwa lub gotowy zestawu na 20L.
 3. Widać na forum panuje atmosfera świateczna czas pokoju.
 4. Dziękuje i ja zmienie się na lepsze.
 5. Będę Ciebie pouczał do czasu aż to co piszesz będzie zrozumiałe. Jak ktoś Ci grzecznie zawraca uwagę żebyś pisał zrozumiale to bądź uprzejmy się dostosować. Pasta polerska, filc na wiertarkę, nic więcej nie potrzebujesz do polerowania kega. Nie umiesz czytać odpisałem w sposób kulturalny więc odpuść sobie.
 6. Po świętach wypoleruje i wstawie zdjecia jaki uzyskałem efekt.
 7. Nie ucz mnie co mam robić :( ja nie czynie tego w stosunku do kogo kolwiek.
 8. Za odpowiedz na temat masz u mnie + oby takich wiecej jak ty odpowiedz bez zbędnych uwag.
 9. To że nowy nie jest wypolerowany nie wiem bo nowego kega nigdy nie miałem.Jak nie umiesz czegoś zrozumieć to ja na to nic nie poradze pisze po Polsku !.Wracając do pytania keg nie jest nowy wiec chce go wyczyścić,wypolerować czy jak kto woli odnowić.Jak ktoś to robił niech napisze jakie pasty polerskiej używał lub innej techniki..
 10. Dzisiaj dostałem kega 50L pytanie co zastosować do wypolerowania kega chodzi o to żeby wygladał estetycznie jak nowy.
 11. Ile powinno być wolnej przestrzeni żeby w czasie burzliwej fermentacji nic się nie przelewało.
 12. Pytanie czy w marketach jak Obi,Praktiker itd mąja w ofercie armature kwasoodporna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.