Jump to content

Pekulak

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gratuluję , szkoda że nagłe wypadki nie pozwoliły mi na odwiedziny Spiża . Zapewne super impreza i szanowne grono piwowarów.
 2. No co mogę powiedzieć. Paczka spakowana była według mnie tak że nie powinno się rozpaść. Pakowane są nie przeze mnie i nie u mnie. Tak jak było wcześniej napisane kurierzy nie przejmują się paczkami są rzucane kopane a niejednokrotne otwierane i pakowane na nowo. Taki woreczek nie wytrzyma tego jak się go mocniej uderzy. Paczka może zostać uszkodzona nawet jakbym wysłał ją na palecie wystarczy że ktoś na nią wejdzie. Postaram się pakować je póki co w jeszcze jakieś dodatkowe opakowanie bo tu macie rację że jeśli wysypią się dwa różne słody to jak je oddzielić. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby pod
 3. Ech. Macie mnie:P no może nie dokładnie bo wjazd jest od strony ul.Wyzwolenia. Jest to sklep internetowy nie ma sklepu stacjonarnego i dlatego wszystkie odbiory osobiste wiążą się z wcześniejszą informacją i dogadaniem się co i jak. Firma kogucik to nie jest może zumi nie potrafi znaleźć tej ulicy.
 4. Według mnie nic dziwnego że opis zaczerpnięty z Piwodziej.pl ponieważ to są ich zestawy. Co do usługi śrutowania narazie nie ma takiej opcji ponieważ dysponuję śrutownikiem przerobionym z młynka do maku. Myślę że w najbliższym czasie usługa będzie dostępna i to w niskiej cenie lub też całkowicie za darmo. Jak widać błędy się wkradają Kuriera DHL miało w ogóle narazie nie być. Paczki zostaną oczywiście wysłane bez żadnych kosztów dodatkowych. Pozdrawiam
 5. Żadnemu klientowi nie kasowałem zamówień. Hmm nie wiem co aktualnie mogło spowodować że zamówienie nie doszło do skutku.
 6. Witam Wkradł się mały błąd z tymi drożdżami. Przepraszam za zamieszanie. W niedługim czasie będą pojawiały się nowe produkty. Jeśli chodzi o litery i tło to postaram się to naprawić. Wszelkie sugestie Szanownych klientów będą rozważane.
 7. Hmm jak dla mnie też ciekawe żadnych danych ??? Może to być jakoś niepewne a poza tym gdzie są ceny może żeby jeszcze zobaczyć cennik trzeba się rejestrować trochę dziwne ja tam wole sprawdzone źródła:)
 8. Witam !!! Czy w okolicach Katowic jest jakiś porządny sklep piwowarski np gdzie idzie kupić słody chmiele i całą inna masę produktów piwowarskich i sprzętu???
 9. Hmm pozostaje tylko czekać i smakować po leżakowaniu.
 10. Chłodzenie niestety trwało długo parę godzin . Wcześniej to nie przeszkadzało piwo było inne. Chmielu podczas chłodzenia już nie było w garze, ale podczas gotowania aż do końca może tu tkwi problem??.
 11. Mam nadzieję że wszystko będzie ok nie chce mi się pić czegoś tak gorzkiego bleeee. Wcześniejsze warki zauważam że nie były aż takie.
 12. Witam!!! Mam mały problem ostatnio zlewając do butelek Pilsa zrobionego około 3 tygodni temu postanowiłem spróbować troszkę. Okazało sie że jest strasznie gorzki nie tak jak wcześniejsze które w smaku były ok i nie wymuszały grymasu na twarzy. W tym samym dniu robiłem następnego i po gotowaniu wlewając do fermentora stwierdziłem że tez jest paskudnie gorzki. No nic mówię poczekam aż wyleżakuje swoje nie wyrzuce bo i tak u mnie zejdzie nawet w takiej opcji . A oto jak wykonałem piwo : - 5kg słód pilzneński BM - 30 dag słód Carapils Weyerman - 60 g lubelskiego - Drożdże w ilości około 10
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.