Jump to content

sp5

Members
 • Posts

  208
 • Joined

 • Last visited

Status Updates posted by sp5

 1. Pierwsza warka od 1,5 roku - już na cichej :):)

 2. www.antekbuski.pl

  1. sp5

   sp5

   Witam

    

   jeśli nie macie pomysłu na 1% PIT- bardzo prosimy o wsparcie www.antekbuski.pl

 3. Sezon rozpoczęty AIPA dzisiaj, we wtorek Brown, a za tydzień szkoła wzywa

 4. O, właśnie. Powiedz mi, co to jest właściwie tradycja? On ciągle o to pyta, mówi, że to jest jakaś dziewczynka. – Debil! Tradycja to jest coś ekstra. – Ekstradycja! – To jest przy porwaniach samolotów. Jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać z powrotem właśnie na zasadzie tej tradycji. To stara tradycja, jeszcze od początków lotnictwa, ekstradycja!.

 5. "Pszenny bochen od rolnika port trącany modrą falą metro, traktor, telewizor, huta spływająca stalą mruczy - więc Polak potrafi! Zadziwiona Europa - cudów dokonują ręce robotnika oraz chłopa. Gospodarzu tych dożynek Twoja przecież to zasługa, że dzień w dzień słychać meldunek 'Rośnie w górę Polska Druga'."

 6. Podstawowe zasady higieny mówią, że jak się wchodzi, to się puka. A pan wszedł bez pukania. Z brudną ścierką

 7. Mild uwarzony :)

 8. Hej młody junaku, smutek zwalcz i strach, przecież na tym piachu za trzydzieści lat, przebiegnie z pewnością jasna długa prosta, szeroka jak morze trasa łazienkowska, i z brzegiem zepnie drugi brzeg, na którym twój ojciec legł !

 9. Na każdą rzecz można patrzeć z dwóch stron. Jest prawda czasów, o których mówimy i prawda ekranu, która mówi: „Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera”. Zróbcie mi przebitkę zająca na gruszy... Nie, nie! Zamieńcie go na psa! Zamieńcie go na psa. Niech on się odszczekuje swoim prześladowcom z pańskiego dworu. Niech on nie miauczy

  1. olgierd

   olgierd

   ... dajcie spokój z tym ministrem - stare dzieje :)

 10. Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla"

  1. korzen16

   korzen16

   A gdzie Krakowianki?? ;)

 11. Sesja coraz bliżej a projekty w lesie

 12. Syn Antek 11.02.2013 :)

  1. Show previous comments  1 more
  2. pershi

   pershi

   Gratuluje! Niech rośnie zdrowo.

  3. olgierd

   olgierd

   Gratulacje :) niech rośnie zdrowo młody piwowar.

    

  4. korzen16
 13. Warzenie wznowione Bitter na początek

 14. Sezon czas zacząć

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.