Jump to content

Deszcz

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Sama piana wygląda smakowicie Zasubskrybuję temat Gdy sam zacznę na poważnie to będę mógł porównać, a wychodzi na to, że mamy podobne gusta Ale Ciemne, mniam.
 2. W ramach ciekawostki. Na górze jest "takie coś" na co nalałem trochę wody. W dniu dzisiejszym pojawiły się tam delikatne bąbelki
 3. Oczywiście... zostało jeszcze 3 tygodnie? Gdzieś tam wyszperałem, że jest to w miarę porządne urządzenie (jeśli chodzi o trwałość) + zamienniki nie są znów takie drogie. Pożyjemy, zobaczymy. A, że mieszkam w studenckim mieszkanku to... z pewnością piwo będzie wyśmienite
 4. Cho-le-ra! Ah, spóźniłem się. Dopiero dziś się wygrzebałem to forum. Gdybym o tym wiedział to bym podjechał i chyba przykleił się do Was na cały dzień. Macie w planach kolejne pokazy na terenie Warszawy?
 5. Eh, szkoda. Dostałem w prezencie taką maszynkę. Wczoraj przeprowadziłem test szczelności na ~17PSI, wsio ok. Zalałem, zasypałem i teraz czekam. Zobaczymy co z tego wyniknie. edit: W sumie ma to swoje wady i zalety, z jednej strony jak wyjdzie shit to będę musiał kupić sobie jakiś zestaw startowy (z tym, że mieszkam ze współlokatorami to będzie ciężko powalczyć o miejsce na to) a jak wyjdzie coś w miarę to co najwyżej kupię jakieś inne smaki piwa i pobawię się tym.
 6. Deszcz

  Beer Machine 2000

  Ahahahaha no to wszystko jasne, szkoda. Może uda się ją jakoś sprzedać Oczywiście zrobię to piwko, zobaczymy co z tego wyniknie.
 7. Deszcz

  Beer Machine 2000

  Hej wszystkim, jestem nowym użytkownikiem tego forum. Postanowiłem założyć sobie tutaj profil z tego powodu, że po ostatnim pobycie na Ukrainie dostałem w prezencie Beer Machine 2000 Moje pytanie jest takie, czy ktoś miał styczność z tym ustrojstwem? Co o tym myślicie? Postanowiłem, że zrobię parę piwek w tym urządzeniu a potem (jeśli mnie wkręci) przesiądę się na coś bardziej poważniejszego (jak na razie wiedzy brak, trzeba zapoznać się z jakąś literaturą) Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...