Jump to content

harley94

Members
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

About harley94

 • Birthday 02/02/1977

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar ^Na Wzgórzu^
 • Rok założenia
  2007
 • Liczba warek
  kto by to liczył
 • Miasto
  Bolków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. harley94

  harley94

 2. Robiłem piwo na takim chmielu.Rośnie u mnie na ogrodzie.Piwo chmieliłem na garście.Oczywiście warzyłem z tego bezstylowce.
 3. To pewnie zbyt duże przyzwyczajenie do piw komercyjnych .Piwa domowe po prostu smakująi pachną inaczej.
 4. Cena atrakcyjna. Ma ktoś taką maszynkę? Sprawdza się czy jest jakiś haczyk jednak (specjalna wielkość beczek czy coś w tym stylu) ? Ja swego czasu kupiłem taką konstrukcję.Fajne urządzenie.A mini kegi są dostępne w BA.
 5. Do piekarnika wstawiamy tylko kapustę czy kluski mieszamy z kapustą i dopiero do piekarnika?No i jak długo w tym piekarniku?
 6. Dzisiaj pisząc wiadomość zauważyłem,że czas podany na forum różni się o godzinę.Zrobiłem próbę w wątku testowym i moje podejrzenia się sprawdziły.Czas na forum jest godzinę do tyłu.Dlaczego?
 7. harley94

  Drożdże

  Osobiście ich jeszcze nie używałem ale wydaje mi się,że ile miesięcy upłynęło od czasu produkcji,tyle dni trzeba czekać nie godzin.
 8. Jaki napis by na niej nie widniał to ja chcę czarną.
 9. Owszem sam posiadam taki sprzęt.Dokupiłem do niego mini-keg z Browamatora i jestem bardzo zadowolony. Robiłem także próby z podłączeniem butli z CO2 ale zostały czasowo przerwane.Osobiście polecam,świetna sprawa. P.S. Nie kupujcie tego za tą cenę.Można wyrwać to tak jak ja za 70 zeta .
 10. Butelki po Carlsbergu nadają się jak najbardziej ale nie do kapslowania.Mam doświadczenie z tymi butelkami ponieważ sam je stosuję.One są odkręcane i najprostszym sposobem na zamknięcie to zakręcenie ich.Sposób jest w 100% sprawdzony,żadnych nieszczelnych do tej pory nie miałem. Z czystym sumieniem mogę te butelki polecić. Jedyny mankament to to,że musisz je dostać wraz z oryginalnymi kapslami:)
 11. Wszystkiego NAJ,piękne Panie:tort:
 12. Zwykle czeka na jedzenie:D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.