Skocz do zawartości

Alfi

Members
 • Zawartość

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O Alfi

 • Urodziny 20.10.1986

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Laba Diena
 • Rok założenia
  2011
 • Liczba warek
  33
 • Miasto
  Poznań

Kontakt

 • Imię
  Mateusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Alfi

  Alfi

 2. Alfi

  Chłodnice zanurzeniowe [S]

  Biorę tą drugą! Już ślę wiadomość na PW
 3. Czy ktoś wie lub jest w stanie na szybko zmierzyć jaką szerokość wewnętrzną ma otwór w petainerze, po zdjęciu fitingu oczywiście? Jakiej średnicy korek muszę do niego kupić? Przypadek nagły, bo muszę dziś kupić, a nie zdążę po pracy obrócić do domu by zmierzyć
 4. Alfi

  Chłodnice zanurzeniowe [S]

  Gdyby nie udało się dogadać kolegom, to staję następny w kolejce do tej chłodnicy
 5. Alfi

  Znakomite piwa - sprawdzone receptury

  Kupiłem ostatnio tą pozycję - była na aukcjach WOŚPu - errata na małej książeczce wklejona na pierwszej stronie, ale te błędy z niej to w sumie w jakiś 4 recepturach tylko i nie jakieś wielkie.
 6. Alfi

  Ciekawe aukcje na allegro.

  Głównie chodziło o kształt i zajmowane miejsce - wstawiłbym dwa takie obok siebie, a zajmowałyby podłogi tylko tyle ile jedno wiadro ad. 1 - Co masz na myśli za 8zł?
 7. Alfi

  Ciekawe aukcje na allegro.

  Próbował ktoś wykorzystać takie pojemniki/bańki jako fermentory? http://allegro.pl/na-wode-do-picia-banka-30l-kanister-beczka-30-i4671345927.html Widzę ewentualny problem z myciem z powodu małego otworu, ale mocne płukanie + OXI powinny sobie chyba poradzić?
 8. Alfi

  Co mogę zrobić z tych składników?

  Dzięki chłopaki - wszystko jasne!
 9. Alfi

  Co mogę zrobić z tych składników?

  Właśnie chodzi o to, że wolałbym za jednym razem to wszystko zużyć, jeśli to możliwe Gar mam 50 litrów, więc zatarcie większej warki ewentualnie nie będzie problemem.
 10. Alfi

  Co mogę zrobić z tych składników?

  Chciałbym wykorzystać "resztki" słodów, które zostały mi z poprzednich warek. Mam: - Biscuit 750g - Pszeniczny Czekoladowy 200g - Karmelowy Carahell 500g - Karmelowy 600 Strzegom 350g - Karmelowy 30 Strzegom 300g Co mogę zrobić, by je zużyć przy jednej warce, uzupełniając tylko jakimś słodem podstawowym? Jest to wykonalne?
 11. Alfi

  Brewlog

  Czy to u mnie tylko, czy globalnie? Na kompie w pracy bez problemu wszedłem dziś do swoich receptur, zobaczyłem zmiany w wyglądzie i funkcjonalności - oczywiście na plus Ale w pracy byłem cały czas zalogowany i nie było potrzeby logowania, a w domu musiałem się zalogować i po przejściu na stronę http://brewlog.zgodowie.org/auth/select pojawia się "500 Internal Server Error". Oba kompy z najnowszym Chromem.
 12. Alfi

  Ile litrów piwa uwarzyliśmy w 2014r

  Niby-Wit #16 - 26l Ciemne Żytnie #17 - 22l Cascadian Dark Ale #18 - 19l Łże-Pils #19 -21l Amarillo Wheat #20 - 27l Razem: 16.897
 13. Jakby nie udało się dogadać w sprawie chłodnicy, to wpisuję się jako następny do kolejki.
 14. Alfi

  Pakowanie chmielu

  w Homebrewing.pl też zawsze próżniowo w aluminiowe(?) woreczki z dodatkową opcją, że po otwarciu możesz zamknąć strunowo.
×