Jump to content

Alfi

Members
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Alfi

 • Birthday 10/20/1986

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Laba Diena
 • Rok założenia
  2011
 • Liczba warek
  33
 • Miasto
  Poznań

Kontakt

 • Imię
  Mateusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Alfi

  Alfi

 2. Biorę tą drugą! Już ślę wiadomość na PW
 3. Czy ktoś wie lub jest w stanie na szybko zmierzyć jaką szerokość wewnętrzną ma otwór w petainerze, po zdjęciu fitingu oczywiście? Jakiej średnicy korek muszę do niego kupić? Przypadek nagły, bo muszę dziś kupić, a nie zdążę po pracy obrócić do domu by zmierzyć
 4. Gdyby nie udało się dogadać kolegom, to staję następny w kolejce do tej chłodnicy
 5. Kupiłem ostatnio tą pozycję - była na aukcjach WOŚPu - errata na małej książeczce wklejona na pierwszej stronie, ale te błędy z niej to w sumie w jakiś 4 recepturach tylko i nie jakieś wielkie.
 6. Głównie chodziło o kształt i zajmowane miejsce - wstawiłbym dwa takie obok siebie, a zajmowałyby podłogi tylko tyle ile jedno wiadro ad. 1 - Co masz na myśli za 8zł?
 7. Próbował ktoś wykorzystać takie pojemniki/bańki jako fermentory? http://allegro.pl/na-wode-do-picia-banka-30l-kanister-beczka-30-i4671345927.html Widzę ewentualny problem z myciem z powodu małego otworu, ale mocne płukanie + OXI powinny sobie chyba poradzić?
 8. Właśnie chodzi o to, że wolałbym za jednym razem to wszystko zużyć, jeśli to możliwe Gar mam 50 litrów, więc zatarcie większej warki ewentualnie nie będzie problemem.
 9. Chciałbym wykorzystać "resztki" słodów, które zostały mi z poprzednich warek. Mam: - Biscuit 750g - Pszeniczny Czekoladowy 200g - Karmelowy Carahell 500g - Karmelowy 600 Strzegom 350g - Karmelowy 30 Strzegom 300g Co mogę zrobić, by je zużyć przy jednej warce, uzupełniając tylko jakimś słodem podstawowym? Jest to wykonalne?
 10. Alfi

  Brewlog

  Czy to u mnie tylko, czy globalnie? Na kompie w pracy bez problemu wszedłem dziś do swoich receptur, zobaczyłem zmiany w wyglądzie i funkcjonalności - oczywiście na plus Ale w pracy byłem cały czas zalogowany i nie było potrzeby logowania, a w domu musiałem się zalogować i po przejściu na stronę http://brewlog.zgodowie.org/auth/select pojawia się "500 Internal Server Error". Oba kompy z najnowszym Chromem.
 11. Niby-Wit #16 - 26l Ciemne Żytnie #17 - 22l Cascadian Dark Ale #18 - 19l Łże-Pils #19 -21l Amarillo Wheat #20 - 27l Razem: 16.897
 12. Jakby nie udało się dogadać w sprawie chłodnicy, to wpisuję się jako następny do kolejki.
 13. Alfi

  Pakowanie chmielu

  w Homebrewing.pl też zawsze próżniowo w aluminiowe(?) woreczki z dodatkową opcją, że po otwarciu możesz zamknąć strunowo.
×
×
 • Create New...