Jump to content

malymiki

Members
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About malymiki

 • Birthday 06/28/1982

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Radogoszcz
 • Rok założenia
  2011
 • Liczba warek
  25
 • Miasto
  Łódź

Kontakt

 • Imię
  Mateusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. malymiki

  malymiki

 2. Przepraszam wszystkich zainteresowanych (głównie w pryqatnych wiadomościach) ale postanowiłem nie rozdzielać zestawu. Nie chcę zostać z jakimiś niepotrzebnymi pierdołami które skończą w koszu. W związku z tym nowa cena za wszystko 550. Jeśli nie pójdzie to trafi do piwnicy. Może syn jak podrośnie uwarzy coś tatusiowi
 3. Termometr z sondą. Pamiętam, że dokładność pozostawiała wiele do życzenia i brałem jakąś poprawkę. Do sprawdzenia.
 4. Póki co chciałbym sprzedać całość. Jeśli nie będzie chętnego wtedy pomyśle nad rozdzieleniem na części.
 5. Z racji zakończenia swojej fascynującej przygody z piwowarstwem domowym sprzedaje cały swój sprzęt, który udało mi się skompletować. Uprzedzając pytania o powód zakończenia - odpowiadam: - brak czasu - inne równie ciekawe aktywności Sprzęt przeleżał nieużywany prawie dwa lata. W zeszłym roku miałem się go pozbyć ale postanowiłem dać sobie jeszcze rok na ewentualny powrót. Tak się nie stało więc teraz sprzedaje. W skład zestawu wchodzą: - 2 kociołki Lidl oba w kranikami - ocieplone pianką z aluminium (oba posiadają niewielkie odpryski emalii) - mieszadło magnetyczne + 2 sztuki tych pierdzielniczków do mieszania - kolba 2000ml - balingomierz - rurka z zaworkiem grawitacyjnym - rurki fermentacyjne (2szt) - termometr elektroniczny - kapslownica greta - różne wężyki - jodyna - kraniki do fermentatorów - kapsle - papierki do mierzenia Ph - filtrator z oplotu - chłodnica miedziana - fermentatory szt. 5 (3x25l i 2x20l) - 11 skrzynek na butelki z czego 6 pustych, 4 z butelkami 0,5l (większość bez etykiet), 1 z butelkami 0,33 - gotowy zestaw (nieśrutowany) z Piwoszarnia (nie pamiętam co to jest) - raczej do odważnych bo leży chyba dwa lata) Całość wyceniam na 650PLN. Chciałbym oddać w całości. Z racji gabarytów odbiór raczej osobisty.
 6. Z tego co liczę coś koło 5 osób się potwierdziło więc nie jest tak tragicznie Mamy potwierdzoną rezerwację?
 7. Dlatego w ankiecie są cztery terminy! Niech każdy (chętny przyjść na spotkanie) wybierze dla siebie najlepszy. Oczywistym jest, że nie dogodzimy każdemu, ale dzięki temu uda się ustalić jakiś kompromis.
 8. Witka! Widzę, że spotkaniowy zapał trochę opadł więc postanowiłem ruszyć cztery litery i spróbować ustalić termin. Na górze macie ankietę z wyborem daty spotkania. Zaproponowałem terminy pod koniec listopada, tak aby każdy mógł sobie zaplanować kalendarz.
 9. Kiedyś wlewałem podpiwek do zwykłych słoików. Skończyło się na sprzątaniu piwnicy z masy szkła, a wynoszenia ocalałych wyglądało trochę jak praca sapera "rąbnie, czy nie rąbnie?".
 10. Jestem w Łodzi, jeśli tylko będę miał z kim zostawić młodego, to wpadne!
×
×
 • Create New...