Jump to content

proton

Members
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Imię
  Marek

Piwowarstwo

 • Liczba warek
  31
 • Miasto
  Kielce
 1. Granik - Cascade 2szt Swiaderny - 1 opal, 1 szafir, 1 szmaragd, 1 saazer biervorkoster - 2szt Cascade, 2szt Magnum szym-on - 2szt. cascade , 2szt magnum keisan - 1szt cascade, 1 szt magnum Manio2-1 Casdade,1Saphir,1Smaragd jabol_01- cascade 2szt spiesz- Cascade 2szt, Perle 2 szt. nikhil - saazer 1, szmaragd 1, target Abelard Park - Cascade 2szt tdzip 2szt. cascade, 2szt. Hallertauer Aroma Gąska Cascade 2 szt. rasuh Cascade 2 szt, 1 Northern Brewer, 1 Smaragd, 1 Opal, 1 Saazer Pinhead- Magnum 1szt, Cascade 1szt, Smaragd 1szt bartoszMC - cascade 2 szt. golt - Cascade 2 szt.. Motoswinia. Cascade
 2. Niekoniecznie. Po pierwsze jak ktoś nie ma śrutownika, to zwykle kupuje słody przed samym warzeniem. Po drugie - w niektórych sklepach pojawiła się możliwość kupna słodu na gramy, nie bez powodu. ps. Sprawy z Sanepidem idą naprzód - mam zrobić projekt technologiczny co, gdzie i jak chcę robić i wtedy mi powiedzą, czy mogę czy nie.
 3. Bardzo słabo szukasz http://www.usermode.org/code.html Już to znalazłem. Ale nie ukrywam, że wolałbym gotowe wzory. Pewnie trzeba będzie się przez to przebić, ale jeszcze nie patrzyłem w kod więc nie wiem, tak tylko wnioskuję doświadczenia, jak ludzie piszą programy.
 4. A gdzie można znaleźć żródła? Mi się nie udało. ps. Dobra, już znalazłem. A więc mogę zrobić taką możliwość w sklepie, że wybiera się produkt "Zestaw" i w nim wybiera poszczególne składniki. Kto byłby chętny takie coś zamawiać?
 5. Ten program mam i używam, ale chodzi mi o algorytmy w nim zastosowane.
 6. Gdzie znaleźć wzory na obliczenia wartości OG FG IBU SRM ABV na podstawie wybranych surowców?
 7. Zgodnie z sugestiami zakładam nowy wątek na temat, czego Wam brakuje w sklepach piwowarskich, jakie produkty i usługi, promocje, rabaty itp. chętnie byście widzieli w nowym sklepie internetowym (jeśli powstanie ). Wszelkie pomysły mile widziane. edit elroy: drążymy ten sam temat, więc łączę dyskusje.
 8. Z niczym się nie kryję, ale na razie nie mam zamiaru nic ujawniać, z wiadomych względów. Tak naprawdę to wymieniłeś nawet dwa moje pomysły, a wynikają one z analizy tego co jest na rynku, a nie z rękwa. Chętnie poznam inne pomysły, nawet te najdziwniejsze. ps. http://pl.wikipedia.org/wiki/Fizyka_kwantowa
 9. Co to znaczy "trolluję"? Może mi to wyjaśnić? A co do pomysłów, to jeden wymieniłeś.
 10. A ja uważam, że jesteś dzieckiem neostrady. Idź na forum onetu.
 11. Nie potykam się. Wcale nie zamierzam się poddać. Wiem jedno - opłaca mi się to, jeżeli będę to robił w domu, bez ponoszenia kosztów na dodatkowy lokal. W domu mam ponad 100 m2 niewykorzystane więc szkoda byłoby, żeby się zmarnowało. Dzisiaj dowiedziałem się o sposobie jak ominąć Sanepid, ale czy to jest legalne to jeszcze wątpię, ale kto wie. A co do pomysłów, to mam kilka, których nie ma w innych sklepach tego typu. Ale to już zobaczycie (albo i nie).
 12. Właśnie nie. W dużych mleczarniach obecnie jest to prawie niemożliwe, ponieważ wszystko odbywa się w zamkniętych pojemnikach, ale w mniejszych jest to praktykowane. Znajomy, który kiedyś pracował w takiej mleczarni od tej pory nie jada jogurtów ani żadnych produktów mlecznych. Szczegółów może wam oszczędzę.
 13. A widziałeś film krążący swego czasu w internecie, jak koleś, pracownik piekarni, wskoczył nago do pojemnika z ciastem? I co z tego, że piekarnia na pewno spełniała wszystkie przepisy sanitarne? O sikaniu do jogurtów w mleczarniach już nie wspomnę, bo to na porządku dziennym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.