Skocz do zawartości

e-prezes

Members
 • Zawartość

  1404
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O e-prezes

 • Urodziny 19.05.1972

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Piwowarnia
 • Rok założenia
  2003
 • Liczba warek
  dużo
 • Miasto
  Kraków/Biała Podlaska

Kontakt

 • Imię
  Tomasz
 • Strona www
  http://e-prezes.livejournal.com

Ostatnie wizyty

2022 wyświetleń profilu
 1. e-prezes

  Zagraniczne spotkania piwowarów

  25 sierpnia w Mińsku w BeerCap Barshop odbędzie się VI Miński Festiwal Piwa Domowego z XXI konkursem piw domowych. Sam konkurs odbywa się od 2012 roku. Formuła festiwalu została dodana w 2017 roku dla uatrakcyjnienia samego spotkania piwowarów i wyjścia z nim do szerszego ogółu. Od tego też czasu rozszerzono ilość stylów biorących udział w konkursie. Zanim jednak się tam udacie trzeba się zarejestrować. Osobno w konkursie osobno w festiwalu. Start 12:00 dla konkursowiczów (do 11:45 przyjmowane są piwa), od 13 dla postronnych, a o 17:00 zaplanowano koniec. Reszta informacji (po rosyjsku) na stronie pivo.by Dla nieznających topografii miasta lokal znajduje się na starówce, niedaleko stacji Nemiga. A i nie zdziwcie się jeśli natkniecie się w barze na piwa z Polski, także lane.
 2. Poszło wszystko. Dzięki tym którzy chcieli drobnicować te paczki. Ja nie dałbym rady.
 3. Krótko, bo szybko odpadłem. Mocne trunki mnie wykończyły
 4. Było super. Tylko krótko Zdjęcia zgrałem, ale wolałbym je wrzucić gdzieś lub przekazać komuś na pocztę niż sam dodawać.
 5. Z Lublina może być zorganizowany transport busem. Wyjazd ok. 15-16, powrót 1-2 nocy. Koszt w zależności od ilości osób 40-50 zł. Kontakt do mnie lub do Lubelskiego PSPD. Do końca czerwca zgłaszanie się.
 6. Fotopstrykacz ma dziś każdy w telefonie, ale wezmę jak zawsze swój. Zostaję dłużej, więc jest szansa na więcej zdjęć.
 7. Tak jak pisałem na FB Biała Podlaska się stawi. Lublin też się wybiera.
 8. e-prezes

  Mały browar

  No to jest ich trochę. Szczyrzyc ma teraz dużo większą.
 9. e-prezes

  Mały browar

  A dlaczego pytasz? Warzelnie poniżej pewnego poziomu wybicia są tak samo drogie jak te większe. wg. mnie 5 hl to minimum, W mniejsze nie ma co się bawić.
 10. Czyli bez dzielenia worka się nie obejdzie?! Przemyślę sprawę.
 11. Toż pisałem, że spore ilości
 12. Tylko po 5 kg. Cena w zależności jaki chmiel. Opakowania oryginalne Yakima Hops. Simcoe 140 zł/kg Citra Mosaic tak samo Chinook 107 zł/kg Cenntenial 133 zł/kg Columbus 86 zł/kg Falconer's 135 zł/kg.
 13. Mam chmiele do zbycia w sporych ilościach. Citra, Cenntenial, Chinook, Columbus, Simcoe, Mosaic, Falconers Flight. Rocznik 2017. Pozbywam się zapasów, bo ich nie wykorzystam.
 14. Piwowarstwem, rzecz jasna domowym zajmuję się od ponad 10 lat. Była krótka przygoda jako PH kontraktowca, gdzie uczestniczyłem w dystrybucji. Mniejsza o to, to było lata temu. Szukam człowieka z miejscem pod browar w woj. lubelskim, pow. bialskim lub najlepiej samej Białej. 3 osoby, każda za coś odpowiedzialna. Jeśli ktoś dysponuje takim lokalem (miejscowy PZP przewiduje produkcję lub nie ma na obszarze PZP) proszę o kontakt.
 15. Nie piszę tu, bo strona nie trzyma zawartości pisanego tekstu. Jeden błędny klawisz lub kombinacja klawiszy i tekst szlag trafił :/

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. e-prezes

   e-prezes

   Pisałem posta. Wcisnąłem  jakąś kombinację klawiszy i wróciła nowa strona. Cofnąłem i nic nie było w oknie. Pustka. Odechciało mi się pisać. Przeszedłem coś takiego na Fly4free. Tam jeszcze kontynuowałem.

    

  3. elroy

   elroy

   Ciężko rzec, dużo zależy na pewno od przeglądarki i ewentualnych dodatków do niej. Po testach stwierdzam, że autozapis raczej działa.

  4. e-prezes
×