Skocz do zawartości

e-prezes

Members
 • Zawartość

  1402
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O e-prezes

 • Urodziny 19.05.1972

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Piwowarnia
 • Rok założenia
  2003
 • Liczba warek
  dużo
 • Miasto
  Kraków/Biała Podlaska

Kontakt

 • Imię
  Tomasz
 • Strona www
  http://e-prezes.livejournal.com

Ostatnie wizyty

1918 wyświetleń profilu
 1. Krótko, bo szybko odpadłem. Mocne trunki mnie wykończyły
 2. Było super. Tylko krótko Zdjęcia zgrałem, ale wolałbym je wrzucić gdzieś lub przekazać komuś na pocztę niż sam dodawać.
 3. Z Lublina może być zorganizowany transport busem. Wyjazd ok. 15-16, powrót 1-2 nocy. Koszt w zależności od ilości osób 40-50 zł. Kontakt do mnie lub do Lubelskiego PSPD. Do końca czerwca zgłaszanie się.
 4. Fotopstrykacz ma dziś każdy w telefonie, ale wezmę jak zawsze swój. Zostaję dłużej, więc jest szansa na więcej zdjęć.
 5. Tak jak pisałem na FB Biała Podlaska się stawi. Lublin też się wybiera.
 6. Mały browar

  No to jest ich trochę. Szczyrzyc ma teraz dużo większą.
 7. Mały browar

  A dlaczego pytasz? Warzelnie poniżej pewnego poziomu wybicia są tak samo drogie jak te większe. wg. mnie 5 hl to minimum, W mniejsze nie ma co się bawić.
 8. Czyli bez dzielenia worka się nie obejdzie?! Przemyślę sprawę.
 9. Toż pisałem, że spore ilości
 10. Tylko po 5 kg. Cena w zależności jaki chmiel. Opakowania oryginalne Yakima Hops. Simcoe 140 zł/kg Citra Mosaic tak samo Chinook 107 zł/kg Cenntenial 133 zł/kg Columbus 86 zł/kg Falconer's 135 zł/kg.
 11. Mam chmiele do zbycia w sporych ilościach. Citra, Cenntenial, Chinook, Columbus, Simcoe, Mosaic, Falconers Flight. Rocznik 2017. Pozbywam się zapasów, bo ich nie wykorzystam.
 12. Piwowarstwem, rzecz jasna domowym zajmuję się od ponad 10 lat. Była krótka przygoda jako PH kontraktowca, gdzie uczestniczyłem w dystrybucji. Mniejsza o to, to było lata temu. Szukam człowieka z miejscem pod browar w woj. lubelskim, pow. bialskim lub najlepiej samej Białej. 3 osoby, każda za coś odpowiedzialna. Jeśli ktoś dysponuje takim lokalem (miejscowy PZP przewiduje produkcję lub nie ma na obszarze PZP) proszę o kontakt.
 13. Nie piszę tu, bo strona nie trzyma zawartości pisanego tekstu. Jeden błędny klawisz lub kombinacja klawiszy i tekst szlag trafił :/

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. e-prezes

   e-prezes

   Pisałem posta. Wcisnąłem  jakąś kombinację klawiszy i wróciła nowa strona. Cofnąłem i nic nie było w oknie. Pustka. Odechciało mi się pisać. Przeszedłem coś takiego na Fly4free. Tam jeszcze kontynuowałem.

    

  3. elroy

   elroy

   Ciężko rzec, dużo zależy na pewno od przeglądarki i ewentualnych dodatków do niej. Po testach stwierdzam, że autozapis raczej działa.

  4. e-prezes
 14. Zagraniczne spotkania piwowarów

  Temat wschodni i pn-wsch jest dla niektórych zbyt odległy, niekoniecznie czasowo. Rozumiem! Będę organizował w tym roku wyjazd po rzemieślniczych i kraftowych browarach Białorusi. Na tę chwilę mam umówiony browar, który w tym roku startuje Valaduta, ale w niedalekiej odległości jest w Borysowie uruchomiony w tym roku kraftowy BirKraft oraz dwa inne które wystartowały wcześniej. W samym Mińsku jest też kilka browarów o zacięciu kraftowym. Czy byłyby zainteresowane wyjazdem jakieś osoby z grona piwowarów? Formalności wizowe mogę załatwić samodzielnie. Transport na miejscu też, chyba, że ktoś dysponuje minibusem, który chce użyczyć (odpłatnie oczywiście). Ichniejsze festiwale piwne (Mińsk Craft Fest oraz Brovar Day), albo już przeszły, albo są rychło, więc termin jest bez napinki. Zbieram chętnych...
 15. I jak, już coś wiesz? PS Według serwisu Browar Paragraf szykowany jest projekt, który utrudni nieco uzyskanie informacji o warunkach zabudowy, a tym samy utrudni postawienie browaru w miejscu do którego nie jesteśmy pewni czy MPZP przewiduje taki wariant. Szczegóły tutaj.
×