Skocz do zawartości

e-prezes

Members
 • Zawartość

  1390
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O e-prezes

 • Urodziny 19.05.1972

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Piwowarnia
 • Rok założenia
  2003
 • Liczba warek
  dużo
 • Miasto
  Kraków/Biała Podlaska

Kontakt

 • Imię
  Tomasz
 • Strona www
  http://e-prezes.livejournal.com

Ostatnie wizyty

1559 wyświetleń profilu
 1. Zobacz ogłosznie Chlodziarka sprawna Pilne! Pozbede się jej. Sprawna. 110 litrów komora. Cena jest na Olx do negocjacji ale oddam za 50 zl dla piwowara. Do 22-go lutego wazne. Ogłaszający e-prezes Data 16.02.2018 Cena 50,00 zł Kategoria Sprzęt  
 2. Chlodziarka sprawna

  To ogłoszenie jest już zakończone!

  • SPRZEDAŻ
  • Używany

  Pilne! Pozbede się jej. Sprawna. 110 litrów komora. Cena jest na Olx do negocjacji ale oddam za 50 zl dla piwowara. Do 22-go lutego wazne.

  50,00 zł

 3. I jak, już coś wiesz? PS Według serwisu Browar Paragraf szykowany jest projekt, który utrudni nieco uzyskanie informacji o warunkach zabudowy, a tym samy utrudni postawienie browaru w miejscu do którego nie jesteśmy pewni czy MPZP przewiduje taki wariant. Szczegóły tutaj.
 4. No właśnie nie dotyczy to tylko jednego browaru. W przypadku wielu firm od rejestracji do pierwszego warzenia mija 16-24 miesięcy. Często wszystko jest gotowe, a w urzędzie nie. O to mi biega...
 5. Po tym jak słyszę, że Brewicz też pierwszą warkę zakontraktował w obcym browarze jest dla mnie zgoła dziwnym, że wciąż i szczególnie przy tym browarze takie praktyki mają miejsce. Co jest tego przyczyną? Sanepid, GUM czy UC stoi na przeszkodzie, by warzyć po zatwierdzeniu urządzeń i podmiotu?!
 6. Proszę o kontakt osobę, która dostarczyła piwo (ciemne) w butelce do browaru Osjann w celu wymiany uwag i oceny. Jestem wraz z bnp i jeszcze jedną osobą po degustacji.
 7. Znów się nazbierało, a nie wygląda na to, bym coś własnego uwarzył wkrótce. Karton większych i 2 małych jest dostępny. Odbiór w Białej Podlaskiej. Proszę o kontakt. Dla początkujących znajdę coś jeszcze.
 8. Piwo domowe na wesele

  Piwo pojawia się na weselach bardziej powszechniej niż kiedyś. Zarówno koncernówka z beczki jak i coś "swojego". Taka impreza właśnie potęguje możliwości. Domowy piwowar może się odpowiednio zaprezentować przed rodziną (nie wszyscy piją wódkę), ale i też nie piwowarzy mają możliwość szerszego zaprezentowania swojego punktu widzenia na piwo. Ktoś weźmie do do domu, ktoś wypije na miejscu. Ślad w pamięci zostanie. Wesela to takie imprezy, że zarówno organizator jak i właściciel lokalu nie wiedzą jakie są preferencje gości. Jako główny organizator i zwolennik kraftu powinien zadbać o różnorodność. Ja żałuję, że trafiam na wesela, na które nikt o tym nie pomyślał. Ani o winach, ani o krafcie. Mnie wóda nie rajcuje.
 9. Wieści piwowarskie ze świata.

  To jeszcze nie wyprzedaż, ale kolejny włoski browar rzemieślniczy sprzedany koncernowi. Heineken kupił Birrificio Hibu. Wcześniej była Birra del Borgo (AB Inbew), Birrificio del Ducato (sprzedane 35% akcji) producentowi Duvel Moortgat oraz Birradamare kupiona przez Molsona. Także browar Toccalmotto informuje, iż zamierza połączyć siły z Caulier Sugar free, aby tylko nie sprzedać się gigantowi. http://www.inside.beer/news/detail/italy-heineken-buys-craft-brewer-birrificio-hibu.html
 10. Wieści z krajowej sceny piwowarskiej

  Pinta rozpoczyna budowę własnego browaru już w Mikołajki. http://www.kierunekspozywczy.pl/artykul,52213,pinta-rozpoczyna-budowe-browaru.html
 11. Nie wiem na ile bardziej rozbudowany od tego czy tego Artezanowego, ale aktualny poradnik planuje napisać Michał, jeden z członków PSPD, który otwiera w tym roku nowy browar Wiczkotek we Wleniu. Mam nadzieję, że ukaże się na łamach Piwowara.
 12. Zagraniczne spotkania piwowarów

  18 listopada od 12:00 do 17:00 w Mińsku odbędzie się III mini festiwal piwa domowego. Adres: Matusiewicza 33 - bar Billie Jean. Poza festem odbędzie się XVIII konkurs piwa domowego w stylu DIPA. Rejestracja w konkursie i festiwalu obowiązkowa. Wejście swobodne. Tutaj reguły uczestnictwa (po rosyjsku).
 13. Za całość, czyli kociołek, z mieszadłem oraz sterownik 350 zł. Fermentory mam jeszcze zajęte, więc aktualnie ich nie zbędę.
×