Jump to content

jakub2001

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 1. Wg mnie mało. Ja na 20l dałem 500g i jeszcze trochę mi mało. W końcu ma być SWEET! Pozdrawiam.
 2. Do niedawna mogło smakować. W piątek nie wypiłem 0,33. Jakaś tragedia. Woda przechlorowana, albo ja przewrażliwiony. Sam warzę na kranowej ale podgrzewam i wącham. Nie cierpię chloru. Oby to przypadek. Pozdrawiam.
 3. Dzięki. Mnie tylko przeraża każde słowo "oxi", "piro", itd. Do tej pory bez kwasu, ale im więcej czytam tym bardziej się boję!!! Pozdrawiam.
 4. A potem piekarnik czy od razu piwo?
 5. Patrząc na to zdjęcie, jeśli utrzymuje się 2 blg ja bym natychmiast butelkował. Bardzo nieładny nalot (kożuszek) przy brzegu wiadra. Co prawda fermentacja jeszcze trwa więc może trochę mniej cukru do refermentacji. Nie mieszaj, nie ściągaj tego co pływa. Wężyk delikatnie w czyste piwo i powodzenia. Trzymam kciuki. Leech i na przyszłość: MNIEJ ZAGLĄDAJ !!!!!!!!!!!! Pozdrawiam.
 6. Zrób proszę dokładniejsze zdjęcie ćwiartki między 12 a 3. I nie zaglądaj tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam.
 7. Wg mnie niekoniecznie. Ciut wyżej fermentator się łatwiej naddaje do wkręcenia kranika a do rozlewania możemy nieco go przechylić. Pozdrawiam.
 8. Wg mnie to najlepsze rozwiązanie. Szybko i idealnie. Pozdrawiam.
 9. To moja pierwsza warka więc trochę panikuję Łyknij dużo powietrza i następnym razem otwórz do przelewania na cichą. Pozdrawiam. A to pszenica! To może i bez cichej.
 10. Całkiem normalnie fermentuje. Tylko po co tam zaglądać?
 11. Przepraszam. Uczę się. Zawsze ktoś kto umie może to przenieść a mnie opier............... Pozdrawiam. P.S. A chciałem dobrze.........
 12. http://twojbrowar.pl/prestashop/195-wyeast-2565-kolsch.html
 13. Haaa.. właśnie na beczki polowałem' date=' a tu jeszcze prawie idealny (dla mnie) rozmiar 40 L w śmiesznej cenie i do tego z tą fajną przykrywką Wielki + ode mnie tak btw - 110 szt. sprzedane w 5,5 h - założę się, że następnym razem porządnie się facet zastanowi nad ceną (albo my nad zakupem, jak się okaże, że zniszczone ) pzdr[/quote'] A proszę bardzo. Po błyskawicznej akcji sprzedaży aż żałuję że tylko 10 kupiłem! Pozdrawiam. P.S. Ponoć są w idealnym stanie.
 14. Może się komuś przydadzą? Cena dobra. http://allegro.pl/show_item.php?item=1656969077
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.