Jump to content

jurecki

Members
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jurecki

  jurecki

 2. jurecki

  Browar Dębowy

  Duży otwór zrobisz przy pomocy wiertła otworowego np. http://www.bahco-nar...5%82a_otworowe/
 3. nie warta skórka za wyprawkę, odpuść sobie i znajdź innego spawacza :-)
 4. można to usunąć przy pomocy włókniny lub żelem do trawienia spawów - "Antox" Pytaj o te rzeczy w warsztatach, które trudnią się spawaniem nierdzewki.
 5. U mnie mikołaj chodzi wieczorem, też się dokładam
 6. Niczego, nigdy nie wylewa sie do kanalizy - tylko poddaje termoulepszaniu
 7. http://allegro.pl/walce-gniotownik-srutownik-komplet-nowy-i1928115077.html może komuś przyda się poglądowo przy budowie własnego
 8. To silnik 240W 3fazowy z moto-reduktorkiem ale i tak dodatkowo musiałem zmniejszyć obroty przez koła pasowe
 9. Na razie kilka fotek, a przy kolejnym śrutowaniu zrobię filmik i wrzucę na YT.
 10. zgadza się, ziarna przy 2. predkosciach wałków sa nie tylko zgniatane ale i rozrywane co ma kapitalny wpływ na jakość łuski. Od kilku lat używam śrutownika wzorowanego na jam mill`u - prototypie testowanym przez Elroy`a. Wersja zmodyfikowana przeze mnie zachowuje się bezbłędnie, chociaż na początku była kilkukrotnie modyfikowana. Wersja ostateczna jutro, będąc na wsi zrobię kilka fotek, którymi podzielę się z Wami.
 11. kocioł warzelny http://www.maszynyuzywane.pl/kociol-warzelny-firmy-hackman-catertec,p1843,l1.html http://www.maszynyuzywane.pl/kociol-warzelny-firmy-novlab-i-inne-pojemnosc--60--80--100-i-200-litrow-,p1720,l1.html?szuk_nazwa=WARZELNY%20&podstrona=1&akcja2=sklep_zobacz&sortuj=6
 12. 2tyg. temu widzialem w leroy rumia 34l plastikowe fermentatory z kranikiem ale najpierw zobacz na kartuskiej w gdansku.
 13. Mam takie, jak na razie sprawują się doskonale. Te też są CMB.
 14. No niestety.. ale jak na wentylator do komputera to cena znośna /naprawdę warto - jest bardzo cicho/. ale nadal nie rozumiem po co Ci bardzo niskie obroty? Ten S-Flex startuje od około 300RPM
 15. A jakie to wentylatory masz w swojej konstrukcji, że się zatrzymują? :-) Ten ze zdjęcia to 92mm Scythe S-Flex 1000 (wiem, że trochę drogi ale wymieniałem w komputerze). Jakie to obroty minimalne o których piszesz..? i do czego?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.