Jump to content

mrblaha

Members
 • Content Count

  691
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Piwniczny
 • Miasto
  Lbn

Kontakt

 • Imię
  Michał

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć Kupię schładzarkę suchą Pygmy lub podobną- najchętniej bez kompresora (bo mam butlę), ale jak będzie z kompresorem to też zapraszam.
 2. Odpuść wszelkich polskich "wytfurcuf"- bednarstwoe.eu, pawłowianka itp. Kup sobie używaną beczkę francuską lub nową węgierską- klasa wyżej. Najniższa klasa to beczki z Ukrainy. 20l to taka pojemność dekoracyjna i do serwowania na weselu, celujcie przynajmniej w 50tki. Odpuść wszelkich polskich "wytfurcuf"- bednarstwo.eu, pawłowianka itp. Kup sobie używaną beczkę francuską lub nową węgierską- klasa wyżej. Najniższa klasa to beczki z Ukrainy. 20l to taka pojemność dekoracyjna i do serwowania na weselu, celujcie przynajmniej w 50tki.
 3. Objętośc ok. 80l. Fermentor powstał "przy okazji", jako ostatni segment odcinany od mleczarskiego zbiornika. Stożkowe dno, na dole odpływ z zaworem klapowym i odkręcana butla na drożdże. Z boku stożka nypel 1/2" na zawór. Z przodu wziernik (mogę zaspawać, +50zł), na górze solidna, oryginalna pokrywka. Dorzucam stojak z czarnej stali. Stoi ze dwa lata nieużywany, może komuś się przyda. Zrobienie kosztowało niemałe wiaderko kasy, bo i zawór klapowy drogi i walcowanie stożka tanie nie było. Cena za całość to ułamek tego, co zapłaciłem, czyli 700zł. Sposób dostawy: Kurier Koszt dostawy: 25 Stan: używany Oceń stan: 4
 4. Dwa takie: 200zł szt. Jeden taki z ball lockami: 250zł Jeden mniejszy, chyba 7l. Trzeba dorobić redukcje do ball locków, oryginalnie jest gwint 1/4" (dam ten gwint osobno na wzór do dotoczenia), złączki ball lock dokładam. Cena za całość 200zł Grzałki do kega, chyba po 1000W: 20zł/szt Kran niekompletny, ale za to dwie złaczki do kranu, metalowa i JG: 50zł całość Sposób dostawy: Kurier Koszt dostawy: 16 Stan: używany
 5. Mam do sprzedania jeden za 200 i 9l za 250.
 6. Toż to przerobiony kociołek z Aliexpresu, nie nada się, chyba, że dołożysz do tego szybkozłączki, a to znowu kosztowo się nie opłaca. Szukaj małego Corneliusa- są od 5l. Sam mam kilka maluchów.
 7. mrblaha

  Keg DIN - rysunek dwg

  http://www.piwo.org/files/file/36-piwowarstwoeu/
 8. http://www.sanha.com.pl/produkty/materialy/miedzstop-miedzi/zlaczki-zaciskowe/sanha-press.html?L=5
 9. 340mm jest za 150: http://destylatorymiedziane.pl/pl/akcesoria/20-falszywe-dno.html Do kega pasuje.
 10. Mam nawe dwa worki, po 500g szyszki- Marynki i Lubelski. Jak masz ochotę pisz PW.
 11. Dochodzi Ci kolejna rzecz do mycia i to dość bezsensownie. Przekroje rurek też dość trudne sobie wybrałeś, a do tego pozakładałeś tam jeszcze elektrozawory- jakie one mają światło?
 12. Po co Ci wymiennik między z-f a warzelnym?
 13. Mam spory worek Marynki albo Lubelskiego (wieczorem sprawdzę), 500g.
 14. Domycie to nie problem, problemem jest osad, który potem się zasysa. I patent z zakrętką od PETa pod rurkę nie wystarcza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.